Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Nazywam sie Michal Odrobina. Urodzilem sie w Krakowie 22 maja 1989r. Od najmodszych lat mieszkam w Biaym Kosciele jest to malownicza miejscowosc polozona.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Nazywam sie Michal Odrobina. Urodzilem sie w Krakowie 22 maja 1989r. Od najmodszych lat mieszkam w Biaym Kosciele jest to malownicza miejscowosc polozona."— Zapis prezentacji:

1

2 Nazywam sie Michal Odrobina. Urodzilem sie w Krakowie 22 maja 1989r. Od najmodszych lat mieszkam w Biaym Kosciele jest to malownicza miejscowosc polozona 15 km od Krakowa w kierunku polnocnym. W wieku 6 podjolem edukacje w szkole podstawowej im. Krolowej Jadwigi w Bialym Kosciele, osiagalem bardzo dobre wyniki w nauce. Nastepnie kontynuwalem nauke w gimnazjum w Bialym Koscele, gdzie pelnilem funkcje skarbnika w samorzadzie klasowym, nalezalem rowniez do Kola Przyjaciol Gor. W gimnazjumj osiagnolem swoj pierwszy sukces na przelomie roku 2002/2003 wygralem pierwsze zawody w tenisie stolowym. Rownoczesnie bylem pilkarzem Blekitnych Modlnica. Kolejnym etapem mojej edukacji bylo XX Liceum Ogolnoksztalcace w Krakowie. Poznalem tam wielu przyjaciol z ktorymi utzrymuje do dzisaij kontakty. Po maturze zdecydowalem sie na studiowanie na Uniwersytecie Ekonomicznym, kierunek towaroznawstwo. Kierunek o ktorym zawsze marzylem i z ktorym wiaze swoja przyszlosc. Jestem zodiakalnym blizniakiem co w pelni odzwierciedla moj charakter. Ludzie mowia mi ze jestem fajny ja sie zgadzam z nimi, mysle ze w zuciu osiagne duzo, zostane jakims slawnym pilkarzem albo odkryje lek na rak albo

3 Nazywam się Michał Odrobina. Urodziłem się w Krakowie 22 maja 1989r. Od najmłodszych lat mieszkam w Białym Kościele jest to malownicza miejscowość położona 15 km od Krakowa w kierunku północnym. W wieku 6 podjąłem edukację w szkole podstawowej im. Królowej Jadwigi w Białym Kościele, osiągałem bardzo dobre wyniki w nauce. Następnie kontynuowałem naukę w gimnazjum w Białym Kościele, gdzie pełniłem funkcje skarbnika w samorządzie klasowym, należałem również do Kola Przyjaciół Gór. W gimnazjum osiągnąłem swój pierwszy sukces na przełomie roku 2002/2003 wygrałem pierwsze zawody w tenisie stołowym. Równocześnie byłem piłkarzem Błękitnych Modlnica. Kolejnym etapem mojej edukacji było XX Liceum Ogólnokształcące w Krakowie. Poznałem tam wielu przyjaciół, z którymi utrzymuje do dzisiaj kontakty. Po maturze zdecydowałem się na studiowanie na Uniwersytecie Ekonomicznym, kierunek towaroznawstwo. Kierunek, o którym zawsze marzyłem i z którym wiąże swoja przyszłość. Jestem zodiakalnym bliźniakiem, co w pełni odzwierciedla Mój charakter. Ludzie mówią mi że jestem fajny ja się zgadzam z nimi, myślę że w życiu osiągnę dużo, zostanę jakimś sławnym piłkarzem albo odkryje lek na raka albo wynajdę wehikuł czasu. W swoim życiu nie lubię sie ogranicza, nie tworze sztucznych barier, według mnie trzeba żyć pełnią życia a w dniu śmierci powiedzieć sobie: Tak Michał miałeś bogate Życie. Marzy mi sie lot w kosmos albo osiągniecie czegoś, czego jeszcze nikt nie osiągnął. Aktualnie moja największa pasją jest rower, staram się jeździć codziennie, aby nabrać odpowiedniej formy przygotować się na zawody i następnie je wygrać. W dzieciństwie byłem ministrantem.

4

5


Pobierz ppt "Nazywam sie Michal Odrobina. Urodzilem sie w Krakowie 22 maja 1989r. Od najmodszych lat mieszkam w Biaym Kosciele jest to malownicza miejscowosc polozona."

Podobne prezentacje


Reklamy Google