Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Makieta fotograficzna Podróże w czasie. Makieta stanowi esencję projektu. Przedstawia jak w miarę upływu wieków, doskonaleniu ulegały wszystkie dziedziny.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Makieta fotograficzna Podróże w czasie. Makieta stanowi esencję projektu. Przedstawia jak w miarę upływu wieków, doskonaleniu ulegały wszystkie dziedziny."— Zapis prezentacji:

1

2 Makieta fotograficzna Podróże w czasie. Makieta stanowi esencję projektu. Przedstawia jak w miarę upływu wieków, doskonaleniu ulegały wszystkie dziedziny związane z życiem człowieka. Makieta przedstawia wyraz CZAS ułożony ze zdjęć przedmiotów z różnych dziedzin: m.in. techniki, mody, motoryzacji. Zdjęcia są ułożone według odpowiedniej kolejności. www.tupr4.pl

3 Jako pierwsze ułożone zostały zdjęcia czarno-białe (litera C), reprezentujące przeszłość. Druga litera Z ułożona jest ze zdjęć wykonanych w sepii- reprezentuje nieodległą przeszłość. Litera A ukazuje obrazy nam współczesne. Natomiast litera S odnosi się do przyszłości. Jej zdjęcia są wykonane przez uczniów z zastosowaniem programów komputerowych do modyfikacji obrazu

4 Makieta jest swoistą PODRÓŻĄ W CZASIE. Ukazuje ona jakie zmiany zachodziły poprzez wieki w rożnych dziedzinach. Zastosowana kolorystyka zdjęć przypomina, że na początku była fotografia czarno-biała, później dopiero podejmowano próby koloryzacji obrazu, aż do chwili obecnej, gdzie obraz można w nieograniczony sposób zmieniać, upiększać i modyfikować. Wykonanie makiety i jej późniejsza ekspozycja, miały też na celu zachęcenie oglądających ją do zainteresowania tym niezwykłym tematem. Adres internetowy umieszczony na makiecie odsyła zainteresowanych do szczegółowego opracowania projektu naszej grupy.

5

6 Sala naszych spotkań i zbierania danych do zasobów

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23


Pobierz ppt "Makieta fotograficzna Podróże w czasie. Makieta stanowi esencję projektu. Przedstawia jak w miarę upływu wieków, doskonaleniu ulegały wszystkie dziedziny."

Podobne prezentacje


Reklamy Google