Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Agata Maria Aleksińska, ur. 1979 w Bydgoszczy.. psycholog trener autor psycholog, ukończony wydział kliniczny SWPS W-wie trener, absolwent Szkoły Treningu.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Agata Maria Aleksińska, ur. 1979 w Bydgoszczy.. psycholog trener autor psycholog, ukończony wydział kliniczny SWPS W-wie trener, absolwent Szkoły Treningu."— Zapis prezentacji:

1 Agata Maria Aleksińska, ur. 1979 w Bydgoszczy.

2 psycholog trener autor psycholog, ukończony wydział kliniczny SWPS W-wie trener, absolwent Szkoły Treningu i Warsztatu Psychologicznego Ośrodka INTRA w W- wie autor różnorodnych artykułów z dziedziny psychologii, psychoterapii – internetowe publikacje: www.psychologia.net.pl;

3 Doświadczenia Praca z dziećmi, z młodzieżą w placówce opiekuńczo – wychowawczej, współpraca z lekarzem psychiatrą, z rodziną; Opracowanie, realizacja szkoleń (autoprezentacja, radzenie ze stresem, motywacja, adhd, i innych), odbiorcami byli m.in.. LINK4, AM; Współpraca z firmą szkoleniowo- edukacyjną EMPRIA, w tym udzielanie porad; Współpraca z Biurem Karier UW.

4 Najlepiej odpoczywa w Tatrach. Jej ulubionym krajobrazem jest widok z Kościelca, ukochanym schroniskiem te na Hali Ornak. Marzenia - wyjazd do Tybetu. Kiedyś praktykowała medytację ZEN (...)

5 F F o t o g r a f o w a n i e Pytanie: Pytanie: Czym jest dla Ciebie fotografowanie? (www.f-otografia.bloog.pl) Odpowiedź: Odpowiedź: Jest chwytaniem rzeczywistości TU i TERAZ, tak jak czyni to poezja haiku. We wszystkim, co nas otacza jest piękno, rzecz leży w tym, by otworzyć się na dostrzeżenie tego piękna, przekazanie. Jakość dostrzegania – doświadczania uzależniona jest od tego, co mamy w umyśle, w duszy. Jakość przekazania to kontynuacja dostrzegania, to także kwestia dobrego sprzętu, twórczego pomysłu, własnej estetyki i wiary w siebie (...) Pozdrawiam. A.M.Aleksińska

6 kontakt: a.aleksinska@gmail.com lub poprzez bloogi


Pobierz ppt "Agata Maria Aleksińska, ur. 1979 w Bydgoszczy.. psycholog trener autor psycholog, ukończony wydział kliniczny SWPS W-wie trener, absolwent Szkoły Treningu."

Podobne prezentacje


Reklamy Google