Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

„ ZDROWO JEMY - DŁUGO ŻYJEMY! ” 8 listopada 2012r. „ DZIEŃ ZDROWEGO ŚNIADANIA ”

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "„ ZDROWO JEMY - DŁUGO ŻYJEMY! ” 8 listopada 2012r. „ DZIEŃ ZDROWEGO ŚNIADANIA ”"— Zapis prezentacji:

1 „ ZDROWO JEMY - DŁUGO ŻYJEMY! ” 8 listopada 2012r. „ DZIEŃ ZDROWEGO ŚNIADANIA ”

2 ROK SZKOLNY 2010/2011 Już w klasie I promowaliśmy zdrowe odżywianie i zdrowy styl życia. Wspólnie z rodzicami zrobiliśmy kanapki, które zjedliśmy ze smakiem. Takie same później robiliśmy w domu. Wspólnie z rodzicami opracowaliśmy ćwiczenia, które później wykorzystywaliśmy w wolnych chwilach w domu.

3 ROK SZKOLNY 2011/2012 W TYM ROKU POSTANOWILIŚMY PRZYSTĄPIĆ DO AKCJI „ŚNIADANIE DAJE MOC” ZROBILIŚMY: -SAŁATKĘ OWOCOWĄ -SOK Z OWOCÓW I WARZYW -KANAPKI Pracę wykonywaliśmy wspólnie z rodzicami w trzech grupach. Śniadanie bardzo nam smakowało. Mogliśmy sami robić sobie kanapki z wcześniej pokrojonych produktów.

4 BYŁY TEŻ KONKURSY Pierwszy „ NAJBARDZIEJ APETYCZNA KANAPKA” Drugi „ WESOŁE JAJKO”

5 ROK SZKOLNY 2012/2013 W TYM ROKU POSTANOWILIŚMY, ŻE NASZE ŚNIADANIE BĘDZIE WYGLĄDAŁO JESZCZE INACZEJ NIŻ W POPRZEDNICH LATACH. POTRAWY NA NASZE ŚNIADANIE WYKONALIŚMY WSPÓLNIE Z RODZICAMI W DOMU, A W SZKOLE ZROBILIŚMY ŚNIADANIE W FORMIE PIKNIKU. W TYM ROKU ZROBILIŚMY: -SAŁATKĘ JARZYNOWĄ I OWOCOWĄ -TWAROŻEK ZE SZCZYPIORKIEM -KANAPKI I KAKAO -SZASZŁYKI OWOCOWE -MUFINKI I KISIEL

6 PRZED ŚNIADANIEM UMYLIŚMY RĘCE.

7 OSTATNIE DEKORACJE POTRAW

8 ŚNIADANIE

9 ODPOCZYNEK PO ŚNIADANIU

10 CZĘSTOWANIE UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY PO ZAKOŃCZENIU ŚNIADANIA POSTANOWILIŚMY POCZĘSTOWAĆ UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY PYSZNYM ŚNIADANIEM. W TEN SPOSÓB CHCIELIŚMY POKAZAĆ INNYM JAK MOŻNA ZDROWO SIĘ ODŻYWIAĆ. UCZNIOM WSZYSTKO BARDZO SMAKOWAŁO! A NAM NIE ZOSTAŁO NIC ZE ŚNIADANIA. BARDZO SIĘ Z TEGO POWODU CIESZMY, ŻE NASZE POTRAWY BYŁY TAK SMACZNE!


Pobierz ppt "„ ZDROWO JEMY - DŁUGO ŻYJEMY! ” 8 listopada 2012r. „ DZIEŃ ZDROWEGO ŚNIADANIA ”"

Podobne prezentacje


Reklamy Google