Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Dzień 8 listopada odtąd już zawsze w Grębieniu będzie obecnej klasie II I III kojarzył się ze zdrowym śniadaniem. Tego dnia pod nadzorem pani wychowawczyni.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Dzień 8 listopada odtąd już zawsze w Grębieniu będzie obecnej klasie II I III kojarzył się ze zdrowym śniadaniem. Tego dnia pod nadzorem pani wychowawczyni."— Zapis prezentacji:

1

2

3 Dzień 8 listopada odtąd już zawsze w Grębieniu będzie obecnej klasie II I III kojarzył się ze zdrowym śniadaniem. Tego dnia pod nadzorem pani wychowawczyni zorganizowali w naszej dzień pt. „ŚNIADANIE NA DZIEŃ DOBRY”. O pracy i zaangażowaniu uczniów opowiada prezentacja.

4

5 Dzień rozpoczęliśmy od obejrzenia filmu edukacyjnego z serii Witaminix: pt. „Pożywienie – witaminy”. Po seansie filmowym rozwinęła się dyskusja na temat czego nie należy spożywać w nadmiarze, a co jest ważne w codziennym menu każdego człowieka, jakie witaminy są niezbędne do właściwego funkcjonowania naszego organizmu, prawidłowego wzrostu, siły oraz rozwoju intelektualnego.

6 Pierwszym krokiem do przygotowania zdrowego śniadania jest dokładne umycie rąk.

7

8 GOTOWI DO PRACY???? TO ZACZYNAMY!!!!

9

10

11 MOTTO NA KAŻDY DZIEŃ : ŚNIADANIE DAJE MOC !!!


Pobierz ppt "Dzień 8 listopada odtąd już zawsze w Grębieniu będzie obecnej klasie II I III kojarzył się ze zdrowym śniadaniem. Tego dnia pod nadzorem pani wychowawczyni."

Podobne prezentacje


Reklamy Google