Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Gra 1x1 z elementami szybkości + uporządkowany „chaos”

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Gra 1x1 z elementami szybkości + uporządkowany „chaos”"— Zapis prezentacji:

1 Gra 1x1 z elementami szybkości + uporządkowany „chaos”
Zawodnicy ustawieni obok 4 małych bramek- podzieleni na 4 drużyny. Rywalizacja drużyn odbywa się po przekątnej ( czerwoni – niebiescy, biali- szarzy). Pierwsi zawodnicy z rzędów bez piłek ruszają na sygnał T. Mają za zadanie obiec środkową czapeczkę i wyjść do podania od partnera z drużyny następnie drużyna: Czerwonych i szarych prowadzi piłkę i uderza na bramkę i rusza do odbioru piłki przeciwnikowi Drużyna niebieskich i białych po otrzymaniu podania prowadzi piłkę do małej bramki, wykonuje zwrot i gra 1x1 z przeciwnikiem ( zawodnikiem, który uderzał piłką do bramki)

2 Gra 1x1 „ uporządkowany chaos”
TRENING POKAZOWY Gra 1x1 „ uporządkowany chaos” Zawodnicy ustawieni naprzeciwko siebie. Drużyna A posiada piłki, drużyna B bez piłek. Podania A do B i gra na 4 małe bramki ( lub 2 duże bez B). Kolejna para rusza w momencie przyjęcia piłki prze zawodnika B z pierwszej pary. Itd..

3 Gra 1x1 z elementami szybkości reakcji
Zawodnicy podzieleni na 4 zespoły , każdy ustawiony za małą bramką. 3 zawodników ustawionych przy czapeczkach z piłkami, 1 w środku z piłką. Każdy zawodnik ma przyporządkowany numer. Zawodnicy mają za zadanie zmienić miejsce tak aby środkowy nie zdążył zająć ich miejsca. Jeśli tak się stanie zawodnik, który nie zdążył zostaje w środku. Na sygnał T np.1 zawodnik , który ma taki numer z drużyny białych i czerwonych wybiega z piłką i gra 1x1 z zawodnikiem z drużyny przeciwej o tym samym numerze .

4 Gra 1x1 do 1x2 na 4 bramki Zawodnicy podzieleni na dwie grupy –dobrani w trójki ustawiają się przy 3 czapeczkach ( czerwona, biała , niebieska ) Zawodnik środkowy ( ustawiony przy białej czapeczce) otrzymuje podanie od T, w tym momencie ma za zadanie zdobyć gola, natomiast dwaj pozostali muszą mu piłkę odebrać. Jeśli im się uda to wtedy ten kto posiada piłkę atakuje na bramkę. Grę prowadzimy jednocześnie na dwie strony - uporządkowany „ chaos”

5 Gra 3x3 do 3x2 i 3x1 Gra 3x3 na 4 bramki. Po bokach boiska w dwóch „ gniazdach” znajdują się piłki. Zawodnicy dobrani w pary. Jeśli zawodnik atakujący z nr.1 zdobędzie bramkę to biegnie po piłkę do „ gniazda” i wprowadza do gry. W tym momencie zawodnik broniący z numerem 1 biegnie po piłkę i odkłada ją do „ gniazda” i wraca do gry. W nieznacznych akcentach dochodzi do gry w przewadze

6 3x3+3x3 na 4 bramki na dwie piłki na jednym boisku – kontrolowany „chaos”
Zawodnicy podzieleni na 4 drużyny grają w sekwencji: biali- szarzy, czerwoni-niebiescy. Gra odbywa się na jednym boisku na 4 bramki na dwie piłki.

7 Gra 4x4 według modelu gry 1-1-2-1 w diamencie
Gra 4+1 według modelu gry i określonych zasad.

8 DZIĘKUJEMY ZA UWAGĘ


Pobierz ppt "Gra 1x1 z elementami szybkości + uporządkowany „chaos”"

Podobne prezentacje


Reklamy Google