Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

ŚNIADANIE DAJE MOC KLASA II Bi Szkoła Podstawowa nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi im. Szarych Szeregów w Starachowicach.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "ŚNIADANIE DAJE MOC KLASA II Bi Szkoła Podstawowa nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi im. Szarych Szeregów w Starachowicach."— Zapis prezentacji:

1 ŚNIADANIE DAJE MOC KLASA II Bi Szkoła Podstawowa nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi im. Szarych Szeregów w Starachowicach

2 Do Dnia Zdrowego Śniadania postanowiliśmy podejść profesjonalnie. W pierwszej kolejności poznaliśmy zasady komponowania zdrowej, zbilansowanej diety. Wiemy, że nie ma jednego produktu, który dostarczałby wszystkich niezbędnych składników odżywczych, w tym witamin i soli mineralnych. W naszych posiłkach dbajmy więc o różnorodność spożywanych produktów!

3 Wiedza usystematyzowana. Najwyższy już czas na…

4 …praktykę. Więc do dzieła! Mydełko poszło w ruch, fartuszki na brzuszki, chusteczki na główeczki! Sanepid byłby zachwycony

5 Mali następcy Roberta Makłowicza w akcji

6 Dobrą radę i pomoc każdy chętnie przyjmie.

7 Pora szykować stół. Dziewczynki, jak na prawdziwe panie domu przystało zaangażowały się w estetykę serwowanego posiłku.

8 Stół zastawiony. Śniadajmy więc. Smacznego!

9 Prawie jak u Wierzynka - uczta godna królów.

10 DZIĘKUJEMY ZA UWAGĘ KL. II BI


Pobierz ppt "ŚNIADANIE DAJE MOC KLASA II Bi Szkoła Podstawowa nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi im. Szarych Szeregów w Starachowicach."

Podobne prezentacje


Reklamy Google