Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

PRZYCZYNY WYPADKÓW ŚMIERTELNYCH ZAISTNIAŁYCH NA TERENIE WOJ. ŚWIĘTOKRZYSKIEGO W OKRESIE OD STYCZNIA DO WRZEŚNIA 2014 r.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "PRZYCZYNY WYPADKÓW ŚMIERTELNYCH ZAISTNIAŁYCH NA TERENIE WOJ. ŚWIĘTOKRZYSKIEGO W OKRESIE OD STYCZNIA DO WRZEŚNIA 2014 r."— Zapis prezentacji:

1 PRZYCZYNY WYPADKÓW ŚMIERTELNYCH ZAISTNIAŁYCH NA TERENIE WOJ. ŚWIĘTOKRZYSKIEGO W OKRESIE OD STYCZNIA DO WRZEŚNIA 2014 r.

2 PRZYCZYNY WYPADKÓW ZE SKUTKIEM ŚMIERTELNYM Z WINY PIESZEGO ZAISTNIAŁYCH NA TERENIE WOJ. ŚWIĘTOKRZYSKIEGO W OKRESIE OD STYCZNIA DO WRZEŚNIA 2014 r.

3 PRZYCZYNY WYPADKÓW ZE SKUTKIEM ŚMIERTELNYM Z WINY KIERUJĄCEGO ZAISTNIAŁYCH NA TERENIE WOJ. ŚWIĘTOKRZYSKIEGO W OKRESIE OD STYCZNIA DO WRZEŚNIA 2014 r.

4 WYKROCZENIA PIESZYCH UJAWNIONE PRZEZ POLICJANTÓW RUCHU DROGOWEGO NA TERENIE WOJ. ŚWIETOKRZYSKIEGO W OKRESIE OD STYCZNIA DO WRZEŚNIA 2014 r.

5 WYKROCZENIA KIERUJĄCYCH UJAWNIONE PRZEZ POLICJANTÓW RUCHU DROGOWEGO NA TERENIE WOJ. ŚWIĘTOKRZYSKIEGO W OKRESIE OD STYCZNIA DO WRZEŚNIA 2014 r.


Pobierz ppt "PRZYCZYNY WYPADKÓW ŚMIERTELNYCH ZAISTNIAŁYCH NA TERENIE WOJ. ŚWIĘTOKRZYSKIEGO W OKRESIE OD STYCZNIA DO WRZEŚNIA 2014 r."

Podobne prezentacje


Reklamy Google