Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Kontakt: Paweł Matysiak - VP ds. Seminariów i Konferencji tel. 501 892 360.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Kontakt: Paweł Matysiak - VP ds. Seminariów i Konferencji tel. 501 892 360."— Zapis prezentacji:

1 Kontakt: Paweł Matysiak - VP ds. Seminariów i Konferencji e-mail: matysiakpawel@yahoo.co.uk tel. 501 892 360

2 Czym jest ELSA? Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa z ang. European Law Students Association (ELSA) jest największą, apolityczną, niezarobkową organizacją na świecie zrzeszająca studentów i młodych adeptów prawa. ELSA obecna jest w 42 krajach w Europie, działając w sieci poprzez grupy narodowe i lokalne pod przewodnictwem Zarządu Międzynarodowego (International Board) z siedzibą w Brukseli. Międzynarodowy charakter organizacji oparty jest na budowaniu wzajemnej współpracy oraz porozumienia przez poznawanie innych systemów politycznych i kultur prawnych. Członkowie ELSA uczestnicząc w życiu stowarzyszenia zdobywają cenne doświadczenia i nową perspektywę w spojrzeniu na prawo, kształtowanie przyszłego życia zawodowego oraz stosunki międzynarodowe. Działania, które podejmujemy służą realizacji wspólnych dla środowiska międzynarodowego: WIZJI "Sprawiedliwy świat gdzie szanuje się godność ludzką i różnorodność kulturową " CELÓW Rozwój edukacji prawniczej Wspieranie wzajemnego zrozumienia Popieranie poczucia odpowiedzialności społecznej wśród studentów prawa i młodych prawników.

3 Text in here Opis konferencji Konferencja: "Zakazana kolekcja - wolność gospodarcza, a ingerencja państwa" ma w swoim głównym założeniu obejmować pozytywne i negatywne aspekty wprowadzania ograniczeń wolności gospodarczej przez państwo. Inspiracją dla organizatorów stał się bardzo często poruszany temat dopalaczy. Konferencja będzie też okazją do krótkiego merytorycznego podsumowania wprowadzonych do ustawodawstwa zmian, które w swoim założeniu miały na celu ułatwienie zakładania przedsiębiorstwa, a także jego prowadzenie.

4 Patronaty merytoryczne 1 Patronaty honorowe 2

5 Planowani prelegenci prof. Mariola Lemonnier prof. Dariusz Pawlak - Wydział Nauk Medycznych Pan Roman Kluska dr Beata Pachuca - Smulska dr Adam Mazurek mgr Michał Mariański przedstawiciel Business Centre Club

6 Dziękujemy za uwagę


Pobierz ppt "Kontakt: Paweł Matysiak - VP ds. Seminariów i Konferencji tel. 501 892 360."

Podobne prezentacje


Reklamy Google