Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Agroturystyka – rola i znaczenie dla ekologicznej turystyki prof. dr hab. Krzysztof Kasprzak dr inż. Aleksandra Spychała Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Agroturystyka – rola i znaczenie dla ekologicznej turystyki prof. dr hab. Krzysztof Kasprzak dr inż. Aleksandra Spychała Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu."— Zapis prezentacji:

1 Agroturystyka – rola i znaczenie dla ekologicznej turystyki prof. dr hab. Krzysztof Kasprzak dr inż. Aleksandra Spychała Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu Katedra Turystyki Wiejskiej

2 W obiekcie i ofercie zajęć stosowany jest szereg metod zmniejszających wpływ działań na środowisko, m.in.: W obiekcie i ofercie zajęć stosowany jest szereg metod zmniejszających wpływ działań na środowisko, m.in.: oszczędności wody i energii, oszczędności wody i energii, system ogrzewania nie jest oparty na węglu, system ogrzewania nie jest oparty na węglu, przynajmniej 12% energii jest ze źródeł odnawialnych, przynajmniej 12% energii jest ze źródeł odnawialnych, przynajmniej 80% środków czystości posiada oznakowanie przyjazne dla środowiska, przynajmniej 80% środków czystości posiada oznakowanie przyjazne dla środowiska, odpady są segregowane, odpady organiczne - kompostowane, odpady są segregowane, odpady organiczne - kompostowane, nie używa się niebiodegradowalnych opakowań jednorazowych, nie używa się niebiodegradowalnych opakowań jednorazowych, ogranicza się transport zmotoryzowany ogranicza się transport zmotoryzowany podczas wycieczek.

3 Dom nad wierzbami, Somianka

4

5 Na Karczaku, Bagna Biebrzańskie

6 Uroczanka, Okopy

7 Ekocentrum, Stryszów

8

9 Eko-Dom na Mykowej Górze

10 Dworek Łukowiska, Bubel

11 Artystyka, Nowa Bystrzyca

12 Łękuk, Wydminy

13 Pustkowie, Poddębice

14 Dziękuję za uwagę.


Pobierz ppt "Agroturystyka – rola i znaczenie dla ekologicznej turystyki prof. dr hab. Krzysztof Kasprzak dr inż. Aleksandra Spychała Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu."

Podobne prezentacje


Reklamy Google