Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

W tym roku szkolnym, nasza szkoła po raz pierwszy przystąpiła do Ogólnopolskiego Programu „Śniadanie daje moc”, którego celem jest zwiększenie świadomości.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "W tym roku szkolnym, nasza szkoła po raz pierwszy przystąpiła do Ogólnopolskiego Programu „Śniadanie daje moc”, którego celem jest zwiększenie świadomości."— Zapis prezentacji:

1

2 W tym roku szkolnym, nasza szkoła po raz pierwszy przystąpiła do Ogólnopolskiego Programu „Śniadanie daje moc”, którego celem jest zwiększenie świadomości dzieci i rodziców na temat zdrowego odżywiania i roli śniadania w diecie dziecka

3 W naszej szkole wiemy jak wielką wartością w życiu człowieka jest zdrowie. Chcemy, aby nasi uczniowie od najmłodszych lat doceniali je i dbali o nie. Dlatego, działamy intensywnie i systematycznie:

4

5 Efektem pracy wychowanków świetlicy były „pyszne” plakaty

6 7 listopada z okazji Europejskiego Dnia Zdrowego Jedzenia i Gotowania uczniowie klasy 1a, 1h, 3b i 3d wraz z wychowawcami i rodzicami przygotowali wspólnie zdrowe śniadanie. To była świetna i pyszna zabawa, dzięki której najmłodsi uczniowie nauczyli się jak ważne jest codzienne śniadanie.

7  Myj ręce, zawsze przed jedzeniem, nie będziesz miał kłopotów z zatruciem i zakażeniem

8  Kto chce małym być siłaczem, zjada wszystko i nie płacze! Kto się długo bawić chce - ten śniadanie pięknie zje Gotowi i zwarci zaczynamy przyrządzać zdrowe śniadanie

9 Uwijaliśmy się jak małe mróweczki-nie mogliśmy doczekać się kiedy nasze pyszności będą gotowe

10 Nareszcie skończyliśmy – a to efekty naszej pracy

11

12 Mmmm........ PYCHA!

13

14 Zamiast chipsów zdrowa dieta, będziesz czuł się jak atleta!

15 Koordynatorzy akcji : Marta Gołąbek Magdalena Serdeń Kamila Żuber Mariola Popek Elżbieta Mielniczuk Katarzyna Sznajder Halina Kalinowska


Pobierz ppt "W tym roku szkolnym, nasza szkoła po raz pierwszy przystąpiła do Ogólnopolskiego Programu „Śniadanie daje moc”, którego celem jest zwiększenie świadomości."

Podobne prezentacje


Reklamy Google