Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

WYNIKI FINANSOWE PRZEDSIĘBIORSTW I – IX.2003 Przedsiębiorstwa czują się już znacznie lepiej, ale... do zakończenia procesu zdrowienia (wzrost inwestycji)

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "WYNIKI FINANSOWE PRZEDSIĘBIORSTW I – IX.2003 Przedsiębiorstwa czują się już znacznie lepiej, ale... do zakończenia procesu zdrowienia (wzrost inwestycji)"— Zapis prezentacji:

1 WYNIKI FINANSOWE PRZEDSIĘBIORSTW I – IX.2003 Przedsiębiorstwa czują się już znacznie lepiej, ale... do zakończenia procesu zdrowienia (wzrost inwestycji) potrzeba czasu i... warunków, które ciągle nie są sprzyjające.

2 111,6% 109,7% Silna dynamika wzrostu przychodów, której towarzyszy słabszy wzrost kosztów

3 w efekcie nadwyżka przychodów nad kosztami rośnie

4 145,6% 232,9% 485,5% 13,6% 45,4%.... i znacząco poprawiają się wyniki finansowe

5 85,6% 45,8% Maleją straty netto i w znacznie mniejszym stopniu osłabiają wyniki sektora przedsiębiorstw

6 128,6% 500% Znacząco poprawia się rentowność działalności, spadają koszty finansowe, przedsiębiorstwa w coraz większym stopniu finansują się środkami własnymi

7 i rośnie ich płynność gotówkowa – przedsiębiorstwa gromadzą środki finansowe

8 -wzrost przychodów ze sprzedaży -szybszy wzrost przychodów niż kosztów -wzrost rentowności obrotu netto -wzrost płynności gotówkowej -znacząca poprawa wyniku finansowego ze sprzedaży -znacząca poprawa wyniku finansowego netto -malejący poziom strat netto Oznaki poprawy

9 DZIĘKUJĘ ZA UWAGĘ


Pobierz ppt "WYNIKI FINANSOWE PRZEDSIĘBIORSTW I – IX.2003 Przedsiębiorstwa czują się już znacznie lepiej, ale... do zakończenia procesu zdrowienia (wzrost inwestycji)"

Podobne prezentacje


Reklamy Google