Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Prezentacja multimedialna:

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Prezentacja multimedialna:"— Zapis prezentacji:

1 Prezentacja multimedialna:
,,Śniadanie daje moc” Autor: Renata Żarnowska

2 Z wielką ochotą i werwą przystąpiliśmy do Waszej akcji ,,ŚNIADANIE DAJE MOC”.
8 listopada nasi milusińscy przybyli do szkoły z plecakami, w których poza podręcznikami znalazły się kanapkowe przysmaki, bogate w witaminy. Były tam papryki, ogórki, rzodkiewki, sałaty, pomidory itp. Nasze prace przebiegały zgodnie z zachowaniem zasad higieny. Po dokładnym umyciu rąk i założeniu fartuszków przystąpiliśmy do dzieła.

3

4 W Sali było gwarno, ale to dlatego, że wymienialiśmy się przyniesionymi rarytasami. Wszystko było tak pyszne, że nie można było nie spróbować czy nie polizać paluszka. Dzieci miały ogromną frajdę z tego co robią, o czym świadczą ich uśmiechy.

5

6 Kiedy kanapki były już gotowe, ułożone na talerzach przystąpiliśmy do sprzątania ,,kuchni”. Nakryliśmy stół białym obrusem, ułożyliśmy kolorowe serwetki i postawiliśmy talerze pełne zdrowych przysmaków. W wielkim skupieniu degustowaliśmy przygotowane kanapki, a następnie każdy zażył owocowej uczty.

7

8 Pamiętaliśmy o tym, by młodszym i starszym przypomnieć jak ważne jest ŚNIADANIE. Największą radość sprawiliśmy kolegom z pierwszej klasy.

9

10 Częstowaliśmy nie tylko szkolnych kolegów, ale i nauczycieli i pracowników administracji. Wszystkim bardzo smakowało, a Pani dyrektor przyznała, że gdyby wiedziała, że dzisiaj zje tak pyszne kanapki, to nie zabierałaby do pracy swojego śniadania.

11

12 Warto dodać, że wspólnie przygotowaliśmy KSIĄŻKĘ KUCHARSKĄ II ŚNIADANIA, bo zdajemy sobie sprawę, że śniadanie daje siłę i energię do pracy, nauki i zabawy. W naszej szkole przez cały rok szkolny uczniowie korzystają z ciepłego napoju (kawa z mlekiem, herbata lub sok owocowy), refundowanego przez Szkolną Radę Rodziców.


Pobierz ppt "Prezentacja multimedialna:"

Podobne prezentacje


Reklamy Google