Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Zawód z przyszłością!. obsługę klienta prognozowanie popytu przepływ informacji kontrolę zapasów czynności manipulacyjne realizowanie zamówień.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Zawód z przyszłością!. obsługę klienta prognozowanie popytu przepływ informacji kontrolę zapasów czynności manipulacyjne realizowanie zamówień."— Zapis prezentacji:

1 Zawód z przyszłością!

2 obsługę klienta prognozowanie popytu przepływ informacji kontrolę zapasów czynności manipulacyjne realizowanie zamówień

3 Technik logistyk to kierunek polecany młodzieży przedsiębiorczej i kreatywnej, z wyobraźnią i zdolnościami planowania oraz organizowania wielkich przedsięwzięć.

4 Planuje

5 Zarządza

6 Organizuje

7 Kontroluje

8 Czteroletni okres nauki w technikum kończy się egzaminem maturalnym i egzaminem z przygotowania zawodowego.

9 Czteroletni okres nauki w technikum to czas zdobywania kwalifikacji zawodowych, które po zakończeniu edukacji dają tytuł technika logistyka :

10 I kwalifikacja: Organizacja i monitorowanie przepływu zasobów i informacji w procesach produkcji, dystrybucji i magazynowania

11 II kwalifikacja: Zarządzanie środkami technicznymi podczas realizacji procesów transportowych

12 III kwalifikacja: Organizacja i monitorowanie przepływu zasobów informacji w jednostkach organizacyjnych i administracyjnych

13

14 Zajęcia prowadzone są w pracowni logistycznej, gdzie wykorzystywane są najbardziej nowoczesne metody i narzędzia pracy.

15

16

17 ,,Logistyka nie jest wszystkim, ale wszystko bez logistyki jest niczym”


Pobierz ppt "Zawód z przyszłością!. obsługę klienta prognozowanie popytu przepływ informacji kontrolę zapasów czynności manipulacyjne realizowanie zamówień."

Podobne prezentacje


Reklamy Google