Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Co wpływa na to, że ktoś sięga po narkotyki? Ciekawość? Chęć podkoloryzowania rzeczywistości? A może moda? Środki odurzające są dziś tak popularne, że.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Co wpływa na to, że ktoś sięga po narkotyki? Ciekawość? Chęć podkoloryzowania rzeczywistości? A może moda? Środki odurzające są dziś tak popularne, że."— Zapis prezentacji:

1

2 Co wpływa na to, że ktoś sięga po narkotyki? Ciekawość? Chęć podkoloryzowania rzeczywistości? A może moda? Środki odurzające są dziś tak popularne, że spotyka się je niemal na każdej imprezie, wszędzie tam, gdzie celem jest zabawa…A przecież od czasu do czasu każdy ma na nią ochotę, dlatego gdy zabraknie konsekwencji w odpieraniu pokusy sięgnięcia po narkotyki – skutki mogą być zgubne. Stąd już krótka droga do wpadnięcia w nałóg, do stoczenia się na samo dno…To zawsze zaczyna się bardzo niewinnie. W momencie przekroczenia niewidzialnej granicy, narkotyk staje się nagle sprawą absolutnie najważniejszą, a jego używanie wymyka się spod kontroli. Dotychczasowe priorytety – związek, rodzina, szkoła, praca – przestają się liczyć

3 Narkotyki czym właściwie są? Narkotyk jest środkiem, kt ó ry w pewien spos ó b oddziałuje na układ nerwowy, wpływa na nastr ó j, myśli oraz zachowanie osoby, kt ó ra go przyjmuje.Wskutek tego zmieniają się reakcje fizyczne oraz odbi ó r otoczenia.

4 1. Marihuanna 2.Metaamfetamina 3.Amfetamina 4.Opium 5.LSD 6.Rozpuszczalniki i kleje 7.Morfina

5

6


Pobierz ppt "Co wpływa na to, że ktoś sięga po narkotyki? Ciekawość? Chęć podkoloryzowania rzeczywistości? A może moda? Środki odurzające są dziś tak popularne, że."

Podobne prezentacje


Reklamy Google