Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

O! Idą nasi najlepsi przyjaciele. Tak, Kamil i Dawid. Nigdy nie zapominają o zwierzętach zimą i nie zostawiają śmieci w lesie. Kto jest przyjacielem.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "O! Idą nasi najlepsi przyjaciele. Tak, Kamil i Dawid. Nigdy nie zapominają o zwierzętach zimą i nie zostawiają śmieci w lesie. Kto jest przyjacielem."— Zapis prezentacji:

1

2

3 O! Idą nasi najlepsi przyjaciele. Tak, Kamil i Dawid. Nigdy nie zapominają o zwierzętach zimą i nie zostawiają śmieci w lesie. Kto jest przyjacielem zwierz ą t ten jest przyjacielem lasu.

4 Ale niosą smakołyki

5 Kapusta dla zajęcy

6 Sianko dla sarenek

7 Marchewki dla zajęcy

8 To są nasi najlepsi przyjaciele! Masz rację.

9 Dobrze, że dbają o nas Nadleśnictwo powołane m. in. do ochrony polskich lasów. Leśnicy, Straż leśna i inni pracownicy lasów. Dobrze, że dbają o nas Nadleśnictwo powołane m. in. do ochrony polskich lasów. Leśnicy, Straż leśna i inni pracownicy lasów. Przyjaciel lasu to osoba która: pomaga zwierzętom i chroni je, nie wyrzuca śmieci do lasu, nie zrywa roślin, nie poluje, nie pali ognisk, dba o zagrożone gatunki. Przyjaciel lasu to osoba która: pomaga zwierzętom i chroni je, nie wyrzuca śmieci do lasu, nie zrywa roślin, nie poluje, nie pali ognisk, dba o zagrożone gatunki.

10 … Towarzystwo Przyjaciół Lasu Ja jeszcze „powiem”, że Lasy Państwowe

11 Bibliografia:  Fotografie własnego autorstwa  http://pl.wikipedia.org/wiki/Mi%C4%99dzynarodowy_Rok_Las%C3%B3w  http://opencaching.pl/viewcache.php?cacheid=14527 http://opencaching.pl/viewcache.php?cacheid=14527  http://www.tapeta-drzewo-las-1.na-pulpit.com/  Wiedza własna Dni Lasu to najwi ę ksze ś wi ę to lasów i le ś ników. Obchodzone jest od 1933 r. Mi ę dzynarodowy Rok Lasów obchodzili ś my w 2011 roku. Miał na celu min. rozbudzi ć ś wiadomo ść ekologiczn ą, u ś wiadomi ć społecze ń stwu, ż e s ą ź ródłem tlenu, drewna i energii. Mi ę dzynarodowy Dzie ń Lasów obchodzony jest 21 marca CIEKAWOSTKI Las jest Twoim przyjacielem wi ę c Ty b ą d ź przyjacielem lasu!!!


Pobierz ppt "O! Idą nasi najlepsi przyjaciele. Tak, Kamil i Dawid. Nigdy nie zapominają o zwierzętach zimą i nie zostawiają śmieci w lesie. Kto jest przyjacielem."

Podobne prezentacje


Reklamy Google