Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

8 listopada b.r. klasy I, II i III z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego im. Marii Konopnickiej w Borzęciczkach przystąpiły do ogólnopolskiej akcji edukacyjnej.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "8 listopada b.r. klasy I, II i III z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego im. Marii Konopnickiej w Borzęciczkach przystąpiły do ogólnopolskiej akcji edukacyjnej."— Zapis prezentacji:

1

2 8 listopada b.r. klasy I, II i III z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego im. Marii Konopnickiej w Borzęciczkach przystąpiły do ogólnopolskiej akcji edukacyjnej DZIEŃ ZDROWEGO ŚNIADANIA.

3 Najpierw wspólnie przygotowaliśmy stół, na którym panie ułożyły kanapki i produkty jako kolorowe wyspy.

4 Wyspa owocowa Wyspa owocowa

5

6

7

8 Klasa I Klasa III Klasa II

9

10 Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Dzięki niemu mamy energię do nauki, lepiej koncentrujemy się podczas lekcji i mamy siłę do zabawy. To najlepszy start w nowy dzień. 8 listopada b.r. klasy I, II i III przystąpiły do ogólnopolskiej akcji edukacyjnej DZIEŃ ZDROWEGO ŚNIADANIA. Najpierw wspólnie przygotowaliśmy stół, na którym panie ułożyły kanapki i produkty jako kolorowe wyspy: wyspa kanapkowa, wyspa owocowa, wyspa warzywna i wyspa sokowa. Potem panie krótko dzieciom wyjaśniły, co się znajduje na każdej z wysp i dlaczego te produkty należy jeść na śniadanie. Dzięki takiemu śniadaniu będziemy mieć moc na cały dzień. Po tej zachęcie z wielką przyjemnością „odwiedziliśmy” każdą z wysp i skomponowaliśmy swoje ulubione śniadanie tego dnia. W miłej atmosferze przystąpiliśmy do jego konsumpcji. Po śniadaniu wszyscy wspólnie posprzątaliśmy, a pozostałe jedzenie ułożyliśmy na tacach i poczęstowaliśmy pozostałe dzieci w szkole. Julitka i Olga z klasy II


Pobierz ppt "8 listopada b.r. klasy I, II i III z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego im. Marii Konopnickiej w Borzęciczkach przystąpiły do ogólnopolskiej akcji edukacyjnej."

Podobne prezentacje


Reklamy Google