Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Zespół Szkół w Szkotowie Szkotowo Gmina KOZŁOWO. Wywiad z Panem Władysławem Partyka.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Zespół Szkół w Szkotowie Szkotowo Gmina KOZŁOWO. Wywiad z Panem Władysławem Partyka."— Zapis prezentacji:

1 Zespół Szkół w Szkotowie Szkotowo Gmina KOZŁOWO

2 Wywiad z Panem Władysławem Partyka

3 ''-Dzień dobry,czy mogę przeprowadzić z panem wywiad ? -Tak,oczywiście. -Jak zmieniła się szkoła? Czy poprawił się jej wygląd i wyposażenie? Czy Pana zdaniem młodzież ma większe możliwości edukacyjne? -Dzięki naszemu wójtowi szkoła została remontowana. Zbudowano też salę gimnastyczną, także myślę, że uczniowie mają świetne warunki do nauki. -Czy nasza miejscowość stała się bardziej aktywna? -Myślę że tak. -Czy w naszej miejscowości jakość środowiska poprawiła się? Czy wprowadzono pojemniki do segregacji śmieci ? -Tak, teraz łatwiej segregować śmieci. -Dziękuję za wywiad. Do widzenia -Do widzenia''

4 Wy Wywiad z Panią Elżbieta Nowacką

5 -Dzień dobry.Czy mogę przeprowadzić wywiad z Panią ? -Tak, oczywiście -Jakie zmiany w ciągu 20 lat dostrzega Pani w naszej wsi? -Teraz rozpadają się PGR-y. Powstało gimnazjum, ośrodek zdrowia i hala sportowa. -Jak zmieniła się szkoła z czym poprawił się jej wygląd i wyposażenie? -Szkołę przeszła modernizację. Zakupiono również komputery i wyposażenie sportowe. -Czy Pani zdaniem młodzież ma większe możliwości edukacyjne ? -Młodzież ma szansę dokształcić się, a kiedyś nie stać było finansowo rodziców na taką możliwość. - Czy łatwiejszy jest teraz dostęp do informacji ? -Teraz mamy wiele dostępnych źródeł (np. biblioteka,internet )‏

6 -Jakie zmiany gospodarcze zaszły w naszej miejscowości ? -Gdy wybudowano nowe budynki przydzielono im działki uprawne. -Czy bezrobocie zwiększyło się ? -Kiedyś łatwiej było zdobyć pracę. Teraz bezrobocie wzrasta z dnia na dzień. -Czy powstały nowe zakłady pracy? -W tym okresie nie powstał żaden zakład pracy. - Jak zmieniła się estetyka naszej wsi? -Zaczęto malować krawężniki, oczyszczać chodniki. -Jak działa publiczny transport? -Tutejsze autobusy często się spóźniają. -Czy obecnie informacja o kursach autobusów jest lepsza? -Nie jest wcale lepsza.

7 -Czy są jakieś osiągnięcia z których jest Pani dumna? -Z odremontowanej szkoły i budowy hali sportowej. -Czy wprowadzono śmietniki do segregacji śmieci? -Tak, niedawno. Mieszkańcy często z nich korzystają. -Dziękuję za wywiad. Do widzenia ! -Do widzenia.

8 Szkoła Szkoła przed remontem Szkoła po remoncie

9 Klaudia Robaczewska 04.12.1996, klasa 1 gimnazjum Magdalena Piotrowska 10.09.1996, klasa 1 gimnazjum Patryk Kuciński 02.08.1996, klasa 1 gimnazjum Zespół Szkół w Szkotowie Opiekun: Jolanta Jarocka W skład Zespołu Projektowego wchodzą… Wyrażamy zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie naszych danych osobowych przez Centrum Edukacji Obywatelskiej, z siedzibą w Warszawie przy ul. Noakowskiego 10, w celach promocyjnych i informacyjnych programu Młodzieżowa Akcja Obywatelska – 20 lat później zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) teraz i w przyszłości. Wiemy, że przysługuje nam prawo wglądu do naszych danych oraz do ich poprawienia, a także ewentualnego usunięcia.


Pobierz ppt "Zespół Szkół w Szkotowie Szkotowo Gmina KOZŁOWO. Wywiad z Panem Władysławem Partyka."

Podobne prezentacje


Reklamy Google