Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Zespół Szkół w Szkotowie

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Zespół Szkół w Szkotowie"— Zapis prezentacji:

1 Zespół Szkół w Szkotowie
Szkotowo Gmina KOZŁOWO

2 Wywiad z Panem Władysławem Partyka

3 ''-Dzień dobry,czy mogę przeprowadzić z panem wywiad ?
-Tak,oczywiście. -Jak zmieniła się szkoła? Czy poprawił się jej wygląd i wyposażenie? Czy Pana zdaniem młodzież ma większe możliwości edukacyjne? -Dzięki naszemu wójtowi szkoła została remontowana . Zbudowano też salę gimnastyczną , także myślę , że uczniowie mają świetne warunki do nauki. -Czy nasza miejscowość stała się bardziej aktywna? -Myślę że tak . -Czy w naszej miejscowości jakość środowiska poprawiła się? Czy wprowadzono pojemniki do segregacji śmieci ? -Tak, teraz łatwiej segregować śmieci. -Dziękuję za wywiad . Do widzenia -Do widzenia''

4 Wy Wywiad z Panią Elżbieta Nowacką

5 -Dzień dobry .Czy mogę przeprowadzić wywiad z Panią ? -Tak, oczywiście
-Jakie zmiany w ciągu 20 lat dostrzega Pani w naszej wsi? -Teraz rozpadają się PGR-y . Powstało gimnazjum, ośrodek zdrowia i hala sportowa . -Jak zmieniła się szkoła z czym poprawił się jej wygląd i wyposażenie? -Szkołę przeszła modernizację . Zakupiono również komputery i wyposażenie sportowe . -Czy Pani zdaniem młodzież ma większe możliwości edukacyjne ? -Młodzież ma szansę dokształcić się , a kiedyś nie stać było finansowo rodziców na taką możliwość . - Czy łatwiejszy jest teraz dostęp do informacji ? -Teraz mamy wiele dostępnych źródeł (np. biblioteka,internet )‏

6 -Jakie zmiany gospodarcze zaszły w naszej miejscowości ?
-Gdy wybudowano nowe budynki przydzielono im działki uprawne. -Czy bezrobocie zwiększyło się ? -Kiedyś łatwiej było zdobyć pracę . Teraz bezrobocie wzrasta z dnia na dzień. -Czy powstały nowe zakłady pracy? -W tym okresie nie powstał żaden zakład pracy. - Jak zmieniła się estetyka naszej wsi? -Zaczęto malować krawężniki, oczyszczać chodniki. -Jak działa publiczny transport? -Tutejsze autobusy często się spóźniają. -Czy obecnie informacja o kursach autobusów jest lepsza? -Nie jest wcale lepsza .

7 -Czy są jakieś osiągnięcia z których jest Pani dumna?
-Z odremontowanej szkoły i budowy hali sportowej. -Czy wprowadzono śmietniki do segregacji śmieci? -Tak , niedawno . Mieszkańcy często z nich korzystają . -Dziękuję za wywiad. Do widzenia ! -Do widzenia.

8 Szkoła Szkoła przed remontem Szkoła po remoncie

9 W skład Zespołu Projektowego wchodzą…
Klaudia Robaczewska , klasa 1 gimnazjum Magdalena Piotrowska , klasa 1 gimnazjum Patryk Kuciński , klasa 1 gimnazjum Zespół Szkół w Szkotowie Opiekun: Jolanta Jarocka Wyrażamy zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie naszych danych osobowych przez Centrum Edukacji Obywatelskiej, z siedzibą w Warszawie przy ul. Noakowskiego 10, w celach promocyjnych i informacyjnych programu Młodzieżowa Akcja Obywatelska – 20 lat później zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) teraz i w przyszłości. Wiemy, że przysługuje nam prawo wglądu do naszych danych oraz do ich poprawienia, a także ewentualnego usunięcia.


Pobierz ppt "Zespół Szkół w Szkotowie"

Podobne prezentacje


Reklamy Google