Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Ćwiczenia z informatyki Bielecka Sabina gr. 1011.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Ćwiczenia z informatyki Bielecka Sabina gr. 1011."— Zapis prezentacji:

1 Ćwiczenia z informatyki Bielecka Sabina gr. 1011

2 Plan prezentacji: Ćwiczenie 1 Ćwiczenie 2 Ćwiczenie 3 Ćwiczenie 4 Ćwiczenie 5

3 Ćwiczenie 1 – życiorys w formacie Doc Nazywam sie Sabina Bielecka, mam 19 lat i pochodze z Jedrzejowa. Urodzilam sie 27 lutego 1994 roku w Jedrzejowie. Moja mama ma na imie Maogorzta a tata Marek. Mam modszego o imieniu Damian, ktory w czewrcu skonczy 12 lat. W wieku 5 lat pierwszy raz do przedkoszla, nastepnie w wieku 6 lat zaczelam edukacje w szkole Podstawowej numer 4 w Jedrzejowie, osiagalam tam wiele sukcesow sportowych w bieganiu sztafetowym, zawodach pilki noznej oraz siatkowej. Szkola podstawowa ukonczylam z wyroznieniem na swiadectwie za dobre wyniki w nauce, co dalo mi awans do gimnazjum numer 2 w Jedrzejowie. Od piewrszej klasy gimnazjum uczeszczalam na zajecia taneczne zespolu Eks tremum odbywajace sie w Centrum Kultury w Jedrzejowie pod czujnym okiem p. Katarzyny Skrzyniaz, tancerki Kieleckiego Teoatru Tanca. Nasz zespol zdobywal liczne nagrody bedace na podium. W 2012 roku w Krakowiew Nowohuckim Domu Kultury odbyl sie casting do swtaowego konkursu tanca Dance Word Cap ktory odbyl sie w Austrii, wielkim osiagnieciem bylo zdobycie 7 miejca w tym konkursie przez nasza formacje Eks- tremum. Bylismy bardzo szczesliwe. Do zespolu nalezalam 6 lat, kore bardzo dobrze wspominam, nauczylam sie tam wielu nowych rzeczy oraz dzieki wielokrotym wyjazdom poznalam nowe miejsca w Polsce i w Austrii. Moim kolejnym osiagnieciem w zycoiu bylo zdobycie tytulu Miss Polonia regionu Jedrzejow- Wloszczowa w 2013 roku, final odbyl sie 17 marca w Malogoskim Domu Kultury. Wygrana dala mi awans do wyborow wojewodzkich Miss Polonia Ziemi Swietokrzyskiej, gdzie spedzilam cudowne chwile i poznalalm nowych ludzi, zawarlam nowe przyjaznie oraz zdobylam tytul Miss Facebooka. Na tym zakonczyla sie moja przygoda z wyborami. Moim celem stalo sie zdanie jak najlepiej matury i dostanie sie na wymarzone studia. Teraz jestem studentka Uniwersytetu Ekonomicznego na wydziale Towaroznawstwo. Poczatkowo nie bylam przekonana czy sobie poradze, ale teraz jestem duzo bardziej pewna siebie i bardzo lubie to co studiuje. Poznalam tu wielu nowych ludzi, zawarlam nowe przyjaznie, grupa do ktorej zostalam przyjedziola jest najlepsza, bardzo sobie pomagamy i wspieramy sie wzajemnie w trudnych sytuacjach.

4 Ćwiczenie 2 – życiorys w formie PDF Nazywam sie Sabina Bielecka, mam 19 lat i pochodzę z Jędrzejowa. Urodziłam się 27 lutego 1994 roku w Jędrzejowie. Moja mama ma na imię Małgorzata a tata Marek. Mam młodszego o imieniu Damian, który w czerwcu skończy 12 lat. W wieku 5 lat pierwszy raz do przedszkola, następnie w wieku 6 lat zaczęłam edukacje w szkole Podstawowej numer 4 w Jędrzejowie, osiągałam tam wiele sukcesów sportowych w bieganiu sztafetowym, zawodach piłki nożnej oraz siatkowej. Szkoła podstawowa ukończyłam z wyróżnieniem na świadectwie za dobre wyniki w nauce, co dało mi awans do gimnazjum numer 2 w Jędrzejowie. Od pierwszej klasy gimnazjum uczęszczałam na zajęcia taneczne zespołu Eks tremum odbywające się w Centrum Kultury w Jędrzejowie pod czujnym okiem p. Katarzyny Skrzyniarz, tancerki Kieleckiego Teatru Tańca. Nasz zespól zdobywał liczne nagrody będące na podium. W 2012 roku w Krakowie w Nowohuckim Domu Kultury odbył się casting do światowego tańca Dance Word Cap który odbył się w Austrii, wielkim osiągnięciem było zdobycie 7 miejsca w tym konkursie przez nasza formacje Eks- tremum. Byłyśmy bardzo szczęśliwe. Do zespołu należałam 6 lat, które bardzo dobrze wspominam, nauczyłam się tam wielu nowych rzeczy oraz dzięki wielokrotnym wyjazdom poznałam nowe miejsca w Polsce i w Austrii.

5 Moim kolejnym osiągnięciem w życiu było zdobycie tytułu Miss Polonia regionu Jędrzejów- Włoszczowa w 2013 roku, finał odbył się 17 marca w małogoskim Domu Kultury. Wygrana dala mi awans do wyborów wojewódzkich Miss Polonia Ziemi Świętokrzyskiej, gdzie spędziłam cudowne chwile i poznałam nowych ludzi, zawarłam nowe przyjaźnie oraz zdobyłam tytuł Miss Facebooka. Na tym zakończyła się moja przygoda z wyborami. Moim celem stało się zdanie jak najlepiej matury i dostanie się na wymarzone studia. Teraz jestem studentka Uniwersytetu Ekonomicznego na wydziale Towaroznawstwo. Początkowo nie byłam przekonana czy sobie poradzę, ale teraz jestem dużo bardziej pewna siebie i bardzo lubię to co studiuje. Poznałam tu wielu nowych ludzi, zawarłam nowe przyjaźnie, grupa do której zostałam przydzielona jest najlepsza, bardzo sobie pomagamy i wspieramy się wzajemnie w trudnych sytuacjach.

6 Ćwiczenie 3 – wzory chemiczne w formacie PDF

7 Ćwiczenie 3- wymiarowanie

8 Ćwiczenie 5- tabele w Exelu

9 Ćwiczenie 5 – lista płac w Exelu

10 Ćwiczenie 5- Dane i wynik z tabeli

11 Ćwiczenie 5- wykres danych


Pobierz ppt "Ćwiczenia z informatyki Bielecka Sabina gr. 1011."

Podobne prezentacje


Reklamy Google