Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Imię i Nazwisko opiekuna Beata Bil-Gurzęda Wyrażamy zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie naszych danych osobowych przez Centrum Edukacji.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Imię i Nazwisko opiekuna Beata Bil-Gurzęda Wyrażamy zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie naszych danych osobowych przez Centrum Edukacji."— Zapis prezentacji:

1

2

3

4

5

6

7

8

9 Imię i Nazwisko opiekuna Beata Bil-Gurzęda Wyrażamy zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie naszych danych osobowych przez Centrum Edukacji Obywatelskiej, z siedzibą w Warszawie przy ul. Noakowskiego 10, w celach promocyjnych i informacyjnych programu Młodzieżowa Akcja Obywatelska – 20 lat później zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) teraz i w przyszłości. Wiemy, że przysługuje nam prawo wglądu do naszych danych oraz do ich poprawienia, a także ewentualnego usunięcia.


Pobierz ppt "Imię i Nazwisko opiekuna Beata Bil-Gurzęda Wyrażamy zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie naszych danych osobowych przez Centrum Edukacji."

Podobne prezentacje


Reklamy Google