Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Autor : Katarzyna Maciałek. 14 lutego obchodzimy święto zakochanych – Walentynki. W tym dniu wyrażamy swojej drugiej połówce to jak bardzo ją kochamy,

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Autor : Katarzyna Maciałek. 14 lutego obchodzimy święto zakochanych – Walentynki. W tym dniu wyrażamy swojej drugiej połówce to jak bardzo ją kochamy,"— Zapis prezentacji:

1 Autor : Katarzyna Maciałek

2 14 lutego obchodzimy święto zakochanych – Walentynki. W tym dniu wyrażamy swojej drugiej połówce to jak bardzo ją kochamy, obdarowujemy się prezentami. Nie zapominajmy również o tych, którym się nie poszczęściło w życiu i nie mają do kogo wypowiedziec najbardziej popularnych słów na świecie – Kocham Cię.

3 Polski – Kocham Cię Angielski – I love you Niemiecki – Ich liebe dich Francuski – Je t'aime Czeski – Miluji te Chorwacki – Volim was Bułgarski- Obicham te Fiński – Ma rakastan sua Hawajski - Aloha wau ia 'oe

4 Miłość, to znaczy że jesteś przy mnie, miłość to znaczy, że o mnie myślisz, miłość to sprawi, że mi się przyśnisz... miłość - cóż może być piękniejszego, niż nas dwoje w Dzień Walentego! Miłość jest jak tęcza jak barwy łączy serca ja błękit, a ty czerwień ta miłość jest już we mnie tak żyć będziemy sami pomiędzy kolorami a czerwień na błękicie odmieni dawne życie.

5 Nie rań serca, co cię kocha, bo miłości krótki czas. Kochać można w życiu często, lecz prawdziwie tylko raz. Trzeba kogoś bardzo kochac, trzeba kogoś dobrze znac, aby mu swe serce dac. Piękne są róże, Gdy rozkwitają, Piękne dwa serca, Gdy się kochają!

6 Gdzie jesteś? Gdzie jesteś? Czy spotkam cię kiedyś? Czy droga ma przetnie się z twoją? Idziemy ku sobie Idziemy od siebie Tęsknoty się dwoją i troją Gdzie jesteś? Gdzie jesteś? Daleko odeszłaś Daleko odszedłeś ode mnie Idziemy ku sobie Idziemy od siebie Nie wiemy, czy nie nadaremnie Co to jest miłość Nie wiem Ale to miłe Że chcę go mieć Dla siebie Na nie wiem Ile Gdzie mieszka miłość Nie wiem Może w uśmiechu Czasem ją słychać W śpiewie A czasem W echu Co to jest miłość Powiedz Albo nic nie mów Ja chcę cię mieć Przy sobie I nie wiem Czemu

7 Z okazji Walentynek życzę Wam wszystkiego najlepszego, odnalezienia prawdziwej miłości, poczucia wartości i bezpieczeństwa, docenienia słabszych osób, oraz prawdziwych przyjaciół, na których zawsze mógłbyś liczyc.

8 Dziękuję za oglądnięcie mojej prezentacji na temat Walentynek. Kasia Maciałek


Pobierz ppt "Autor : Katarzyna Maciałek. 14 lutego obchodzimy święto zakochanych – Walentynki. W tym dniu wyrażamy swojej drugiej połówce to jak bardzo ją kochamy,"

Podobne prezentacje


Reklamy Google