Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

„Z jak…” odcinek 3. Drogi Zastępowy, Drogie Zastępy! Widzieliście już dwa odcinki naszej opowieści – teraz czas na trzeci i ostatni. Chcielibyśmy, abyście.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "„Z jak…” odcinek 3. Drogi Zastępowy, Drogie Zastępy! Widzieliście już dwa odcinki naszej opowieści – teraz czas na trzeci i ostatni. Chcielibyśmy, abyście."— Zapis prezentacji:

1 „Z jak…” odcinek 3

2 Drogi Zastępowy, Drogie Zastępy! Widzieliście już dwa odcinki naszej opowieści – teraz czas na trzeci i ostatni. Chcielibyśmy, abyście zaczęli aktywnie działać w swoich zastępach. Jak wiecie, zachęcał do tego już sam Baden- Powell (coś więc musi być na rzeczy ) Żeby zachęcić Was do działania, proponujemy Wam hufcowy konkurs o nazwie „Z jak ZASTĘP”.

3 Konkurs „Z jak zastęp” Konkurs „Z jak zastęp” W konkursie może wziąć każdy zastęp działający w Hufcu Poznań- Rejon; Konkurs składa się z 4 zadań; Konkurs trwa do 31.05.2015 r. Wszystkie zastępy, które wezmą udział w konkursie, zostaną wymienione w rozkazie Komendanta Hufca, a ich prace przedstawione na tegorocznym Zlocie Hufca Nagrodzony zastęp zostanie wyróżniony dodatkowo w rozkazie Komendanta Hufca, a każdy z jego członków otrzyma atrakcyjne nagrody rzeczowe.

4 Zadanie 1 - ZGŁOSZENIE Tak – już samo zgłoszenie będzie oceniane. Każdy Zastępowy może zgłosić swój zastęp mailowo na adres: zph.rejon@gmail.comzph.rejon@gmail.com W zgłoszeniu podajecie nazwę zastępu, opisujecie Waszą obrzędowość (okrzyki, element munduru i inne) oraz pokazujecie proporzec, jeśli go posiadacie. Zespół Programowy ocenia to, co prześlecie w skali: 1 pkt. – nazwa, 1-3 pkt. obrzędowość, 1 pkt. – proporzec.

5 Zadanie 2- DRUŻYNOWY Druhu Drużynowy – to do Ciebie! Drużynowy drużyny, w której działa zastęp biorący udział w konkursie wymyśla zadanie, które musi zostać przez ten zastęp wykonane. Drużynowy ocenia w pracy zastępu: ◦ podział zadań – 1 pkt.; ◦ realizacja zadania-1-4 pkt. Drużynowy po wykonaniu zadania przez zastęp, przesyła je na maila zph.rejon@gmail.com wraz z oceną.zph.rejon@gmail.com

6 Zadanie 3 - ZASTĘP Zastępie – sami sobie wymyślacie zadanie. Już za samą inicjatywę dostajecie 1 pkt. Plan zadania przesyłacie na maila zph.rejon@gmail.com (1 pkt. za plan) zph.rejon@gmail.com Po wykonaniu zadania, przesyłacie dokumentację z tego zadania na maila: zph.rejon@gmail.com zph.rejon@gmail.com Zespół Programowy ocenia realizację zadania w skali 1-3 punktów.

7 Zadanie 4 – HUFIEC Zadanie wymyślone jest przez Zespół Programowy Hufca Waszym zadaniem jest przygotowanie filmu i zrobienie 5 zdjęć na temat: „Reklama naszego środowiska harcerskiego” Wykonane zadanie przesyłacie na maila zph.rejon@gmail.com zph.rejon@gmail.com Już za samo przesłanie zadania dostajecie 1 pkt. Za zdjęcia dostajecie kolejny 1 pkt. Film w skali 1-3 pkt. ocenia Zespół Programowy Hufca

8 Konkurs „Z jak zastęp” trwa do 31.05.2015 r.!!! Zapraszamy Was serdecznie do udziału w tym super przedsięwzięciu! Pozdrawiamy! Zespół Programowy Hufca


Pobierz ppt "„Z jak…” odcinek 3. Drogi Zastępowy, Drogie Zastępy! Widzieliście już dwa odcinki naszej opowieści – teraz czas na trzeci i ostatni. Chcielibyśmy, abyście."

Podobne prezentacje


Reklamy Google