Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Co? Gdzie? I dlaczego? Wszystko o wolontariacie. Rola wolontariuszy Wolontariusz nie tylko pomaga innym, lecz zdobywa doświadczenie i cenną wiedzę. To.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Co? Gdzie? I dlaczego? Wszystko o wolontariacie. Rola wolontariuszy Wolontariusz nie tylko pomaga innym, lecz zdobywa doświadczenie i cenną wiedzę. To."— Zapis prezentacji:

1 Co? Gdzie? I dlaczego? Wszystko o wolontariacie

2 Rola wolontariuszy Wolontariusz nie tylko pomaga innym, lecz zdobywa doświadczenie i cenną wiedzę. To czym się zajmuje zależy od jego umiejętności i zainteresowań. Istnieją różne formy wolontariatu. Można, np. pracować w organizacjach pozarządowych, pomagać przy prowadzeniu schroniska lub nieść bezpośrednią pomoc ludziom. Wolontariat to przede wszystkim bezinteresowna i darmowa praca.

3 Cechy dobrego wolontariusza W szechstronny O twarty na innych L ojalny O dważny N ormalny T olerancyjny A sertywny R ozsądny I nteligentny A mbitny T roskliwy

4 Nie bądź obojętny na starsze osoby z naszego otoczenia!

5 Nie zapominaj o losie zwierząt!

6 Pomóż swoim młodszym kolegom

7 Włącz się w inne akcje!

8 Wspieraj zbiórki jedzenia i ubrań!

9 Zrób coś dla środowiska!

10


Pobierz ppt "Co? Gdzie? I dlaczego? Wszystko o wolontariacie. Rola wolontariuszy Wolontariusz nie tylko pomaga innym, lecz zdobywa doświadczenie i cenną wiedzę. To."

Podobne prezentacje


Reklamy Google