Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Bierzemy udział w Programie edukacyjnym „Mamo, Tato, wolę wodę!” Jego celem jest podkreślenie roli wody w codziennej diecie oraz wspieranie rodziców w.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Bierzemy udział w Programie edukacyjnym „Mamo, Tato, wolę wodę!” Jego celem jest podkreślenie roli wody w codziennej diecie oraz wspieranie rodziców w."— Zapis prezentacji:

1 Bierzemy udział w Programie edukacyjnym „Mamo, Tato, wolę wodę!” Jego celem jest podkreślenie roli wody w codziennej diecie oraz wspieranie rodziców w kształtowaniu prawidłowych nawyków żywieniowych u dzieci. „Mamo, Tato, wolę wodę!”

2 W naszym przedszkolu rozpoczęliśmy 7 edycję programu „Mamo, Tato wolę wodę”. Program ten jest realizowany od 3 listopada 2014r. i będzie trwał do 30 czerwca 2015r. Współczesna edukacja przedszkolna kładzie nacisk na nowy styl pracy z dzieckiem. Nauczyciel, podążając za dzieckiem, pomaga mu w indywidualnym rozwoju, staje się inspiracją dla umysłowej aktywności i współuczestnikiem działań dziecka. Dzięki temu wpływa na rozwój osobowości, zaopatruje dzieci w intelektualne skrzydła i wyzwala w nich pozytywne emocje. Z tego względu, we wszystkich sferach kompetencji nauczyciela, niezbędne są umiejętności twórczego myślenia i ciekawego prowadzenia zajęć, którego przejawem jest elastyczność, innowacyjność i nieszablonowość działań. Komunikacja tegorocznej edycji programu opiera się na idei „Wodnych Superbohaterów”. Będziemy mieli okazję podążać za przygodami swoich rówieśników Zosi i Krzysia, którzy wraz ze Zdrojkiem podzielą się swoją cenną wiedzą na temat prawidłowych nawyków żywieniowych i roli wody w przyrodzie. Celem programu „Mamo, Tato wolę wodę” jest podkreślenie roli wody w codziennej diecie oraz wspieranie rodziców w kształtowaniu prawidłowych nawyków żywieniowych u dzieci. Wspólnie ze wspomnianymi bohaterami chcemy wykształcić u najmłodszych nawyk sięgania po wodę.

3

4

5

6

7

8

9

10


Pobierz ppt "Bierzemy udział w Programie edukacyjnym „Mamo, Tato, wolę wodę!” Jego celem jest podkreślenie roli wody w codziennej diecie oraz wspieranie rodziców w."

Podobne prezentacje


Reklamy Google