Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Nasze babcie i mamy pracowały od samego rana. Nasza Pani w tym dniu była przebrana za kucharza. Przypomniała nam m.in. dwanaście zasad zdrowego żywienia.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Nasze babcie i mamy pracowały od samego rana. Nasza Pani w tym dniu była przebrana za kucharza. Przypomniała nam m.in. dwanaście zasad zdrowego żywienia."— Zapis prezentacji:

1

2 Nasze babcie i mamy pracowały od samego rana.

3 Nasza Pani w tym dniu była przebrana za kucharza. Przypomniała nam m.in. dwanaście zasad zdrowego żywienia.

4 Przez trzy dni w tygodniu pijemy w szkole mleko i jemy owoce lub warzywa. To w ramach akcji „Owoce w szkole” i „Szklanka mleka”. W dniu 8 listopada oprócz mleka i owoców były również pyszne kanapki, miód, ciasto z jabłkami i koreczki owocowe.

5 Niespodziewanie odwiedziła nas szkolna wróżka Miranda, która organizuje w szkole akcję „Cała Polska czyta dzieciom”. Miranda przeczytała nam bajkę o głodnej Pani Zimie a następnie poczęstowała nas pyszną konfiturą.

6 Takie śniadanie moglibyśmy jeść codziennie.

7 Na śniadanie zaprosiliśmy nasza Panią Dyrektor, która gratulowała nam wiedzy na temat zdrowego żywienia.

8 Po śniadaniu udzieliliśmy wywiadu i poczęstowaliśmy pana dziennikarza pysznymi kanapkami.

9 „ Za śniadanko dziękujemy, chętnie z Panią znowu zjemy…” „Smacznie, zdrowo, kolorowo- w szkole było dziś morowo…”- to słowa, które towarzyszyły nam po wspólnie zjedzonym śniadanku.

10 Opracowanie: Lidia Stanisławska Zdjęcia: Danuta Kapera


Pobierz ppt "Nasze babcie i mamy pracowały od samego rana. Nasza Pani w tym dniu była przebrana za kucharza. Przypomniała nam m.in. dwanaście zasad zdrowego żywienia."

Podobne prezentacje


Reklamy Google