Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

ŚNIADANIE DAJE MOC KLASA IB PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 7 PRZY ZESPOLE SZKOLNO- GIMNAZJALNYM NR7 W RADOMSKU ŚNIADANIE DAJE MOC.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "ŚNIADANIE DAJE MOC KLASA IB PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 7 PRZY ZESPOLE SZKOLNO- GIMNAZJALNYM NR7 W RADOMSKU ŚNIADANIE DAJE MOC."— Zapis prezentacji:

1 ŚNIADANIE DAJE MOC KLASA IB PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 7 PRZY ZESPOLE SZKOLNO- GIMNAZJALNYM NR7 W RADOMSKU ŚNIADANIE DAJE MOC

2 W listopadzie wszyscy szybciej chorują. Zastanawialiśmy się dlaczego. Odkryliśmy wraz z panią, że bardzo ważne jest właśnie to co i jak jemy. Dlatego chętnie przystąpiliśmy do akcji „Śniadanie daje moc”. Postanowiliśmy udowodnić, że pierwszaki też już wiedzą co należy jeść, cała klasa zabrała się do pracy.

3 Mamy pomogły w zakupach, a teraz my z panią do pracy!!!

4 Wszyscy pomagali

5 Nareszcie, będziemy jeść nasze śniadanko!!!

6 A było w czym wybierać, nawet soczki dla każdego!!!

7 Wszystkim smakuje…mniam, mniam!!!!!

8 Tylko tyle dla mnie?! Dobre!!! Widziałeś ile oni zjedli?

9 Zgodnie z piramidą, o której nam pani mówiła, brakuje nam jeszcze owoców. Zrobiliśmy więc jeszcze coś pysznego: owocowe szaszłyki!!! Palce lizać!!!!!

10 Takie śniadanko, daje moc!!! Będziemy je jeść codziennie, w domu i w szkole!!! Obiecujemy!!! Dziękujemy!!!!!


Pobierz ppt "ŚNIADANIE DAJE MOC KLASA IB PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 7 PRZY ZESPOLE SZKOLNO- GIMNAZJALNYM NR7 W RADOMSKU ŚNIADANIE DAJE MOC."

Podobne prezentacje


Reklamy Google