Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Śniadanie daje moc reportaż z działalności klubu śniadaniowego klasy I a Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Przemyślu Śniadanie daje moc reportaż.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Śniadanie daje moc reportaż z działalności klubu śniadaniowego klasy I a Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Przemyślu Śniadanie daje moc reportaż."— Zapis prezentacji:

1 Śniadanie daje moc reportaż z działalności klubu śniadaniowego klasy I a Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Przemyślu Śniadanie daje moc reportaż z działalności klubu śniadaniowego klasy I a Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Przemyślu Zdrowo żyjemy, bo wiemy co jemy! Zdrowo żyjemy, bo wiemy co jemy!

2 Zasady, które poznajemy podczas zajęć w szkole, Zasady zdrowego żywienia, które poznajemy podczas zajęć w szkole, a za kolejne dni aktywności grupy zdobywają punkty. a za kolejne dni aktywności grupy zdobywają punkty.

3 Pusty balonik jest jak nasz pusty żołądek Ale balonik napełniony powietrzem unosi się do góry, a my po śniadaniu mamy siły do pracy i zabawy.

4 Skorupki jaj bogate w wapń są mocne jak nasze kości. są mocne jak nasze kości. Ale kwas wypłukuje wapń, gdy pijemy niezdrowe napoje. Dlatego my pijemy mleko i jogurty.

5 Zawsze myjemy ręce Zawsze myjemy ręce przed posiłkiem! przed posiłkiem!

6 Nasz klasowy, jesienny ogródek z marchewką i szczypiorkiem. Marchewki już zebrane.

7 Marchewki z naszego ogródka + jabłka= pyszne i zdrowe przekąski pyszne i zdrowe przekąski

8 Sałatka owocowa na II śniadanie? Sałatka owocowa na II śniadanie? -Czemu nie! -Czemu nie!

9 Pyszny, zdrowy szypiorek z naszego ogródka przygotowany do spożycia.

10 Szczypiorek na kanapki i smacznego!

11 Na kole fortuny wybieramy tylko zdrowe produkty żywnościowe.

12 Dziękujemy za uwagę! Życzymy wszystkim smacznego podczas spożywania zdrowych produktów.


Pobierz ppt "Śniadanie daje moc reportaż z działalności klubu śniadaniowego klasy I a Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Przemyślu Śniadanie daje moc reportaż."

Podobne prezentacje


Reklamy Google