Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

W tej chwili zatrudniamy ok. 100 osób. Pracujących na 24 autobusach uruchomionych jest 16 linii w tym 6 przewodników z zewnątrz. Niska zróżnicowanie w.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "W tej chwili zatrudniamy ok. 100 osób. Pracujących na 24 autobusach uruchomionych jest 16 linii w tym 6 przewodników z zewnątrz. Niska zróżnicowanie w."— Zapis prezentacji:

1

2 W tej chwili zatrudniamy ok. 100 osób. Pracujących na 24 autobusach uruchomionych jest 16 linii w tym 6 przewodników z zewnątrz. Niska zróżnicowanie w liczbie osób zatrudnionych. Nie powstają nowe miejsca pracy.

3 Nasz zakład jest dumny z wprowadzenia do powszechnego użytku biletów elektronicznych. Są one dużym sukcesem przede wszystkim zastępują one nie ekologiczne bilety miesięczne w formie papierowej są o wiele prostsze w użyciu.

4 Stan dróg w naszym mieście poprawia się biorąc pod uwagę te z przed 20 lat. Dużej modernizacji uległy odcinki wylotowe z Wejherowa jak na obecnie skrzyżowanie Wejherowo-Bolszewo.Drogi podlegające gminie są niestety w gorszym stanie od tych należących do miasta.Widać że miasto dba o zmotoryzowanych mieszkańców bo udoskonala swoja infrastrukturę jak np. wyjazd z ulicy wałowej której remont został niedawno ukończony

5 Nasze autobusy łączą najważniejsze punkty miasta by ułatwić przemieszczanie klientom.

6 Nauczyciel : Karina Zadworzańska Uczniowie : Agnieszka Paczoska Weronika Schlomm Adela Bojeńska


Pobierz ppt "W tej chwili zatrudniamy ok. 100 osób. Pracujących na 24 autobusach uruchomionych jest 16 linii w tym 6 przewodników z zewnątrz. Niska zróżnicowanie w."

Podobne prezentacje


Reklamy Google