Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Маtujące bibułki do twarzy z zieloną herbatą— MUST HAVE sezonu letniego Fakt: 70% ludzi przez cały rok potrzebują bibułek matujących MATOWA SKÓRA PO JEDNYM.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Маtujące bibułki do twarzy z zieloną herbatą— MUST HAVE sezonu letniego Fakt: 70% ludzi przez cały rok potrzebują bibułek matujących MATOWA SKÓRA PO JEDNYM."— Zapis prezentacji:

1 Маtujące bibułki do twarzy z zieloną herbatą— MUST HAVE sezonu letniego Fakt: 70% ludzi przez cały rok potrzebują bibułek matujących MATOWA SKÓRA PO JEDNYM DOTKNIĘCIU

2 IM MŁODZIEJ, ТYM TŁUŚCIEJ! Jedynie 10% nastolatkom udaje się przejść trudny okres dorastania, zachowując czystą skórę. Pozostałe 90% ludzi w wieku od 12 do 25 lat napotyka problem tłustej skóry.

3 NIE MUSISZ JUŻ PUDROWAĆ NOSKA! Маtujące bibułki TianDe: Szybko i łatwo poprawiają makijaż w dowolnym miejscu i o dowolnej porze, hamują „przepływ bakterii”

4 BAZA BIBUŁEK MATUJĄCYCH— NATURALNA CELULOZA I ZIELONA HERBATA Celuloza — naturalny absorbent, błyskawicznie wchłaniający sebum niczym gąbka. Zielona herbata— źródło tanin, normalizujących pracę gruczołów łojowych Мikronizowany talk — mineralny absorbent, delikatnie matuje skórę

5 SZYBKO: błyskawicznie wchłaniają nadmiar sebum: nie musisz wycierać twarzy – wystarczy przyłożyć bibułkę do twarzy WYGODNIE: opakowanie- koperta zmieści się w każdej kosmetyczce lub kieszeni!! WYDAJNIE:100 sztuk = 14,40 PLN dla klientów


Pobierz ppt "Маtujące bibułki do twarzy z zieloną herbatą— MUST HAVE sezonu letniego Fakt: 70% ludzi przez cały rok potrzebują bibułek matujących MATOWA SKÓRA PO JEDNYM."

Podobne prezentacje


Reklamy Google