Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Ostroszowicach Hubert KarolJulaNatalaWojtek NikolaKrystianOla AniaLilaMichałGosia.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Ostroszowicach Hubert KarolJulaNatalaWojtek NikolaKrystianOla AniaLilaMichałGosia."— Zapis prezentacji:

1

2 Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Ostroszowicach Hubert KarolJulaNatalaWojtek NikolaKrystianOla AniaLilaMichałGosia AdaNatalkaKubaSzymon My drugoklasiści pięknie Was witamy, na Dzień Zdrowego Śniadania do nas zapraszamy!

3 Produkty na śniadanie mamy gotowe, świeże, kolorowe, wszystkie smaczne i zdrowe! Dziś powstaną kanapeczki, z razowca i grahameczki. Masz w prezencie mocne kości, gdy w śniadaniu nabiał gości. Dasz wędlinę i jajko, masz potrzebne Ci białko. Gdy w śniadaniu są warzywa, witaminek moc przybywa.

4 Nauka w Klubie Śniadaniowym nie poszła w las – wie jak zrobić zdrowe śniadanie każdy z nas! 12 zasad odżywiania znamy i podczas pracy je wykorzystamy.

5 Gotowa jest już fura kanapek – pora zjeść je ze smakiem.

6 Na naszym stole, by wzmocnić śniadania moce, zagoszczą także soki, jogurty, owoce.

7 Gdy w domu i szkole śniadanie jem - mam lepszy start w nowy dzień!

8 Śniadaniem częstujemy naszych kolegów i nauczycieli. Gdy śniadanie w klasie zjemy, innych też poczęstujemy. Niech poznają panie i pierwszaki, zdrowe kanapkowe smaki.

9 Za uwagę dziękujemy. Do jedzenia śniadania wszystkich zachęcamy, a uczestników Dnia Zdrowego Śniadania – serdecznie pozdrawiamy. Uczniowie i wychowawczyni klasy II w Ostroszowicach Zdjęcia, opracowanie, adaptacja tekstów dzieci: Elżbieta Juziuk – Janicka Źródło wykorzystanych clip artów: Internet


Pobierz ppt "Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Ostroszowicach Hubert KarolJulaNatalaWojtek NikolaKrystianOla AniaLilaMichałGosia."

Podobne prezentacje


Reklamy Google