Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

POCZĄTEK MECZU Tak się zaczyna mecz : zawodnicy obu drużyn stoją barkami do siebie ; jeden patrzy w jedną stronę, drugi patrzy w drugą stronę.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "POCZĄTEK MECZU Tak się zaczyna mecz : zawodnicy obu drużyn stoją barkami do siebie ; jeden patrzy w jedną stronę, drugi patrzy w drugą stronę."— Zapis prezentacji:

1

2 POCZĄTEK MECZU Tak się zaczyna mecz : zawodnicy obu drużyn stoją barkami do siebie ; jeden patrzy w jedną stronę, drugi patrzy w drugą stronę.

3 ILE KROKÓW MOŻNA ZROBIĆ Z PIŁKĄ TRZYMANĄ W RĘKACH BEZ KOZŁOWANIA ??? Odpowiedź : nie można zrobić ani jednego kroku, tylko przy rzucie na kosz po” dwutakcie” można zrobić dwa kroki

4 BŁĄD PODWÓJNEGO KOZŁOWANIA BŁĄD PODWÓJNEGO KOZŁOWANIA jest wtedy, gdy zawodnik zacznie kozłować po zakończeniu wcześniejszego kozłowania i chwycie ; wykona kozłowanie obiema rękami jednocześnie; podrzuci piłkę i złapie ją ponownie; celowo odbije piłkę od tablicy złapie i rozpocznie kozłowanie; odbije piłkę zamkniętą pięścią; potoczy piłkę po parkiecie złapie ją i zacznie kozłować.

5 NIE MOŻNA : PRZYTRZYMYWAĆ RĄK, PCHAĆ SIĘ, PODSTAWIAĆ NÓG …JEDNYM SŁOWEM FAULOWAĆ !!!

6 RZUT PO BŁĘDZIE LUB FAULU WYKONUJE SIĘ Z BOKU BOISKA NA WYSOKOŚCI MIEJSCA GDZIE GO DOKONANO.

7 DZIĘKUJĘ ZA UWAGĘ ! KLAUDIA ELIASZUK KL. IVa


Pobierz ppt "POCZĄTEK MECZU Tak się zaczyna mecz : zawodnicy obu drużyn stoją barkami do siebie ; jeden patrzy w jedną stronę, drugi patrzy w drugą stronę."

Podobne prezentacje


Reklamy Google