Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Gmina Radzyń Chełmiński 20 lat wspólnie. Spotkanie z burmistrzem Przystępując do tworzenia prezentacji udaliśmy się na spotkanie z burmistrzem naszej.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Gmina Radzyń Chełmiński 20 lat wspólnie. Spotkanie z burmistrzem Przystępując do tworzenia prezentacji udaliśmy się na spotkanie z burmistrzem naszej."— Zapis prezentacji:

1 Gmina Radzyń Chełmiński 20 lat wspólnie

2 Spotkanie z burmistrzem Przystępując do tworzenia prezentacji udaliśmy się na spotkanie z burmistrzem naszej gminy p. Krzysztofem Chodubskim. Przybliżył nam historię władz samo- rządowych i ich kompetencje, scharakteryzował zadania - jako wspólnoty obywateli zamieszkujących określone terytorium. Pokazał nam jakie plany przy wykorzystaniu środków unijnych czekają naszą gminę w kolejnych latach, a następnie zabrał nas na wycieczkę by pokazać co zmieniło się na terenie naszej gminy w ciągu 20 lat wspólnej demokracji.

3

4 Drogi, wodociągi i kanalizacje Wykonano pełną sieć wodociągową i kanalizacyjną oraz utworzono przepompownię ścieków. Dzięki środkom unijnym przebudowano nasze drogi gminne. Droga Kneblowo.

5 Opieka zdrowotna i Ochotnicza Straż Pożarna Został odnowiony po spaleniu i przystosowany dla osób niepełno-sprawnych SPZOZ. Od 2007r. funkcjonuje Pogotowie Ratunkowe. Odnowiono i unowocześniono budynek OSP, wyposażono go w nowoczesny sprzęt przeciwpożarowy. W 2008r. zakupiono profesjonalny sprzęt ratownictwa drogowego „Lukas”.

6 Centrum Integracji Społecznej W budynku po szkolnym w Szumiłowie powstało CIS projekt współfinansowany z środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

7 Świetlice wiejskie W miejscowości Dębieniec i Zielnowo wykorzystując środki unijne uruchomiono świetlice wiejskie.

8 Miejsko - Gminna Biblioteka Publiczna Mieszkańcy miasta i okolic często korzystają z dobrodziejstw biblioteki – powiedziała nam dyr biblioteki pani Danuta Neuman. W ostatnich latach została uruchomiona czytelnia internetowa. Zapisanych jest 721 czytelników.

9 Zespół Szkół w Radzyniu Chełmińskim Nasza szkoła posiada 4 pracownie internetowe. Na lekcjach wykorzystywane są tablice interaktywne, a przy szkole powstało boisko „ORLIK 2012”.

10 Zespół projektowy Kamil Krawczewicz ( r.) Paweł Sadłowski ( r.) Karolina Witkowska ( r.) Natalia Rosada ( r.) Adrian Araszewski ( r.) Łukasz Małecki ( r.) Szymon Domachowki ( r.) Marta Paluch ( r.) Martyna Kępa ( r.) Opiekun Ewa Chodubska


Pobierz ppt "Gmina Radzyń Chełmiński 20 lat wspólnie. Spotkanie z burmistrzem Przystępując do tworzenia prezentacji udaliśmy się na spotkanie z burmistrzem naszej."

Podobne prezentacje


Reklamy Google