Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Gmina Radzyń Chełmiński 20 lat wspólnie. Spotkanie z burmistrzem Przystępując do tworzenia prezentacji udaliśmy się na spotkanie z burmistrzem naszej.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Gmina Radzyń Chełmiński 20 lat wspólnie. Spotkanie z burmistrzem Przystępując do tworzenia prezentacji udaliśmy się na spotkanie z burmistrzem naszej."— Zapis prezentacji:

1 Gmina Radzyń Chełmiński 20 lat wspólnie

2 Spotkanie z burmistrzem Przystępując do tworzenia prezentacji udaliśmy się na spotkanie z burmistrzem naszej gminy p. Krzysztofem Chodubskim. Przybliżył nam historię władz samo- rządowych i ich kompetencje, scharakteryzował zadania - jako wspólnoty obywateli zamieszkujących określone terytorium. Pokazał nam jakie plany przy wykorzystaniu środków unijnych czekają naszą gminę w kolejnych latach, a następnie zabrał nas na wycieczkę by pokazać co zmieniło się na terenie naszej gminy w ciągu 20 lat wspólnej demokracji.

3

4 Drogi, wodociągi i kanalizacje Wykonano pełną sieć wodociągową i kanalizacyjną oraz utworzono przepompownię ścieków. Dzięki środkom unijnym przebudowano nasze drogi gminne. Droga Kneblowo.

5 Opieka zdrowotna i Ochotnicza Straż Pożarna Został odnowiony po spaleniu i przystosowany dla osób niepełno-sprawnych SPZOZ. Od 2007r. funkcjonuje Pogotowie Ratunkowe. Odnowiono i unowocześniono budynek OSP, wyposażono go w nowoczesny sprzęt przeciwpożarowy. W 2008r. zakupiono profesjonalny sprzęt ratownictwa drogowego „Lukas”.

6 Centrum Integracji Społecznej W budynku po szkolnym w Szumiłowie powstało CIS projekt współfinansowany z środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

7 Świetlice wiejskie W miejscowości Dębieniec i Zielnowo wykorzystując środki unijne uruchomiono świetlice wiejskie.

8 Miejsko - Gminna Biblioteka Publiczna Mieszkańcy miasta i okolic często korzystają z dobrodziejstw biblioteki – powiedziała nam dyr biblioteki pani Danuta Neuman. W ostatnich latach została uruchomiona czytelnia internetowa. Zapisanych jest 721 czytelników.

9 Zespół Szkół w Radzyniu Chełmińskim Nasza szkoła posiada 4 pracownie internetowe. Na lekcjach wykorzystywane są tablice interaktywne, a przy szkole powstało boisko „ORLIK 2012”.

10 Zespół projektowy Kamil Krawczewicz (22.05.1995r.) Paweł Sadłowski (13.05.1996r.) Karolina Witkowska (27.11.1996r.) Natalia Rosada (17.10.1996r.) Adrian Araszewski (05.07.1995r.) Łukasz Małecki (14.04.1995r.) Szymon Domachowki (30.04.1995r.) Marta Paluch (28.01.1995r.) Martyna Kępa (05.10.1995r.) Opiekun Ewa Chodubska


Pobierz ppt "Gmina Radzyń Chełmiński 20 lat wspólnie. Spotkanie z burmistrzem Przystępując do tworzenia prezentacji udaliśmy się na spotkanie z burmistrzem naszej."

Podobne prezentacje


Reklamy Google