Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Co chcemy zrobić? Wyjścia na siłownię; Wyjście na Filharmonię; Wyjazd na Paintball; Organizacja ogniska; Wyjścia na basen; Rajd rowerowy; Wyjście do kina;

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Co chcemy zrobić? Wyjścia na siłownię; Wyjście na Filharmonię; Wyjazd na Paintball; Organizacja ogniska; Wyjścia na basen; Rajd rowerowy; Wyjście do kina;"— Zapis prezentacji:

1

2 Co chcemy zrobić? Wyjścia na siłownię; Wyjście na Filharmonię; Wyjazd na Paintball; Organizacja ogniska; Wyjścia na basen; Rajd rowerowy; Wyjście do kina; Wycieczki klasowe; Ćwiczyć na hali sportowej; Wyjście do kręgielnia; Wyjście na pizzę. Jak chcemy to zrobić? Chcemy aktywnie spędzić czas, zrelaksować się, odpocząć, przygotować się do egzaminu gimnazjalnego, pozostawić Świat Elektroniki. Dlaczego akurat to chcemy zrobić? Ponieważ chcemy spędzać czas razem z przyjaciółmi, żyć aktywnie i zdrowo. Oderwać się od świata wirtualnego i technologii. Czego nam brakuje? Pieniędzy; Motywacji.

3 Nasze cele: Zagospodarowanie czasu wolnego po szkole; Integracja ze znajomymi; Oderwanie się od komputera i Internetu; Zmotywowanie ludzi do aktywnego spędzania czasu; Udowodnienie, że elektronika nie jest nam potrzebna do szczęścia; Dobra zabawa.

4

5 Basen Kręgielnia Body Club Kino w Olsztynie Ognisko Muzeum Pizza / Lody Zajęcia z gastronomii Hala sportowa Kino w Mławie Paintball laserowy Filharmonia

6

7

8

9


Pobierz ppt "Co chcemy zrobić? Wyjścia na siłownię; Wyjście na Filharmonię; Wyjazd na Paintball; Organizacja ogniska; Wyjścia na basen; Rajd rowerowy; Wyjście do kina;"

Podobne prezentacje


Reklamy Google