Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Miś Brudasek. Miś Brudasek Miś brudasek od samego rana Brudne łapki wsadzał do swego śniadania. Cmokał i mlaskał trudził się bardzo Ząbki go bolały,

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Miś Brudasek. Miś Brudasek Miś brudasek od samego rana Brudne łapki wsadzał do swego śniadania. Cmokał i mlaskał trudził się bardzo Ząbki go bolały,"— Zapis prezentacji:

1

2 Miś Brudasek

3 Miś brudasek od samego rana
Brudne łapki wsadzał do swego śniadania. Cmokał i mlaskał trudził się bardzo Ząbki go bolały, które zjadał mu stworek mały.

4 Płakał i prosił stworka małego,
Żeby dał mu spokój, i poszedł do misia innego. Jednak prośby nie pomagały, Bo misio nadal był spuchnięty cały.

5 Mama misia się o niego bardzo martwiła
Wzięła go za rękę i do dentysty zaprowadziła. Pan dentysta posadził na fotelu misia smutnego, Wziął małe lusterko i zajrzał do ząbka każdego. Zobaczył tam całą rodzinę stworków potworków, Które po brudnych ząbkach skakały i w głos z misia się śmiały. Pan dentysta pytanie zadał misiowi małemu, Czy myje ząbki żeby odstraszać bakterie i stworki potworki?

6

7 Misio od dawna nie mył ząbków,
Dlatego w buzi miał pełno potworków. Jadł też mnóstwo słodyczy i lodów. Nie lubił warzyw, owoców i mleka, Wszystkie witaminy omijał z daleka.

8 Jednak ten dzień był przełomowy
Misio zmienił dietę i dostał zestaw do mycia zębów nowy. Stworki miejsce zamieszkania zmieniły, I z buzi misia wesołego się wyprowadziły.

9 Misio chrupał warzywa i zjadał owoce.
Śmiał się wesoło bo zęby miał zdrowe. Mył je codziennie po każdym posiłku, Skakał po drzewach bez żadnego wysiłku. Stał się zdrowy i silny z pięknymi zębami, I kochał wszystkie dzieci, które z nim warzywa chrupały.


Pobierz ppt "Miś Brudasek. Miś Brudasek Miś brudasek od samego rana Brudne łapki wsadzał do swego śniadania. Cmokał i mlaskał trudził się bardzo Ząbki go bolały,"

Podobne prezentacje


Reklamy Google