Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Reportaż z akcji Klasa II D Szkoła Podstawowa Nr 10 w Lubinie JESIENNE INSPIRACJE.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Reportaż z akcji Klasa II D Szkoła Podstawowa Nr 10 w Lubinie JESIENNE INSPIRACJE."— Zapis prezentacji:

1 Reportaż z akcji Klasa II D Szkoła Podstawowa Nr 10 w Lubinie JESIENNE INSPIRACJE

2 Dzień dobry. Nazywam się Michał. Chciałbym przedstawić Wam moją klasę – IID i moją nauczycielkę- panią Anię. 8 listopada wspólnie przygotowaliśmy śniadanie w klasie. Opowiem Wam jak to było… Dzień dobry. Nazywam się Michał. Chciałbym przedstawić Wam moją klasę – IID i moją nauczycielkę- panią Anię. 8 listopada wspólnie przygotowaliśmy śniadanie w klasie. Opowiem Wam jak to było…

3 Kilka dni wcześniej pani Ania przedstawiła nam cel naszych działań. Wykonaliśmy wspólnie plakat – 12 zasad prawidłowego żywienia i umieściliśmy go na głównej tablicy w naszej klasie. Nadszedł dzień WSPÓLNEGO ŚNIADANIA. Przygotowujemy ławki do pracy, myjemy ręce i z wielkim zapałem przystępujemy do działania.

4 Przygotowaliśmy jesienny stół, na którym będziemy umieszczać przygotowane przez nas potrawy. Pracujemy w grupach, wymieniając się pomysłami, doświadczeniem i produktami.

5 Moi koledzy i koleżanki tworzą po prostu dzieła sztuki: owocowe ptaki, warzywne stwory, jeże, jaszczurki, grzybki, myszki, kolorowe kanapki, sałatki warzywne i owocowe, szaszłyki. Po skończonej pracy wielkie sprzątanie!

6 Oto efekty naszych działań. Cóż mogę powiedzieć MNIAMM!!! Oceńcie sami. Ja znikam.

7 Zapraszamy na śniadanie! Śniadanie jest kolorowe, bajeczne i pachnie zachęcająco. Podziwiamy pracę kolegów i koleżanek. Smacznego.

8 Wspólnie śniadanie zjadamy w szkole prawie codziennie. Dzisiaj przygotowane przez nas. Smakuje wyśmienicie!

9 Zachęcamy nauczycieli i naszych kolegów ze szkoły, aby zaczęli dzień od śniadania.

10 ŚNIADANIE DAJE MOC !!! Śniadanie może być także dobrą zabawą. To już koniec naszej relacji. Do zobaczenia. Dziękuję za uwagę.


Pobierz ppt "Reportaż z akcji Klasa II D Szkoła Podstawowa Nr 10 w Lubinie JESIENNE INSPIRACJE."

Podobne prezentacje


Reklamy Google