Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

,,Moja Szkoła „.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: ",,Moja Szkoła „."— Zapis prezentacji:

1 ,,Moja Szkoła „

2 Budynek szkoły: Szkoła składa się z 3 kondygnacji (parter, 1 piętro , 2 piętro).Szkoła ma także wielofunkcyjne boisko sportowe, parking dla szkolnych autobusów oraz 2 place zabaw .

3 Sala gimnastyczna: Na Sali gimnastycznej odbywają się akademie z różnych okazji oraz spotkania z różnymi ciekawymi osobistościami .

4 Boisko wielofunkcyjne:
Na boisku sportowym można grać w :siatkówkę , piłkę ręczną, koszykówkę, tenisa oraz różne inne gry i zabawy sportowe.

5 Plac zabaw nr.1 Na placu zabaw nr.1 znajdują się drabinki , zjeżdżalnia, drążki, rura dzięki której bezpośrednio można znaleźć się na ziemi, drążki do robienia fikołków oraz ławeczki na których mogą sobie odpocząć dzieci zmęczone po zabawie.

6 Plac zabaw nr.2 Na placu zabaw nr . 2 znajdują się : zjeżdżalnie, domek do zabawy, piaskownica w kształcie jeża, mały kosz do gry dla małych dzieci, mała bramka do grania w piłkę nożną oraz bujana huśtawka na 2 osoby.

7 Przedszkole ,,Chochliki’’
Przedszkole ,,Chochliki’’ to oddział przedszkolny do którego uczęszczają dzieci od lat 3 do lat 4. Panie które zajmują się dziećmi organizują im wiele ciekawych gier i zabaw ,a gdy jest ciepło wychodzą z nimi na dwór.

8 Przedszkole ,,Rajskie Jabłuszka’’
Przedszkole ,,Rajskie Jabłuszka’’ to oddział przedszkolny do którego uczęszczają dzieci od lat 4 do lat 5. Dzieci mają czas wolny na zabawę ale także w części ich pobyt w przedszkolu przeznaczony jest na naukę.

9 Szkolne stojaki dla rowerów
Szkolne stoisko dla rowerów jest bardzo przydatne dla uczniów którzy, gdy jest ciepło do szkoły przyjeżdżają na rowerach.

10 Puchary zdobyte przez uczniów szkoły Rajsko
Uczniowie szkoły Rajsko bardzo często jeżdżą na zawody i przywożą z nich puchary które później umieszczane są w specjalnych gablotach z opisami.

11 Wejście główne widok od wewnątrz:
Przez wejście główne szkoły w Rajsku często przechodzą nauczyciele, rodzice a także zaproszeni goście i inne ważne osoby.

12 Korytarz nr.1 Na parterze znajdują się Biblioteka szkolna ,pokój nauczycielski,3 oddziały przedszkolne, sala gimnastyczna, Klasa nr.28, kuchnia oraz toaleta dla maluchów .

13 Korytarz prowadzący na sale gimnastyczna:
Korytarz który prowadzi na salę gimnastyczną prowadzi z korytarza nr.1.Na tym korytarzu znajduje się wiele ciekawych gazetek, oraz szafki dla oddziału przedszkolnego ,,Chochliki’’.

14 Korytarz nr.2 Na 2 piętrze znajdują się : Sekretariat, pokój dyrektora, toaleta dla nauczycieli, Klasa nr.13,15 i 17 oraz toaleta dla chłopaków.

15 Korytarz nr.3 Na 3 piętrze znajdują się: klasy nr.1,2,4,6 oraz toaleta dla dziewczyn.

16 Szatnia Klas 1-3 Szatnia dla klas 1-3 służy po to aby przebrać buty, a gdy jest zimno zostawić kurtkę.

17 Szatnia Klas 4-6 Szatnia klas 4-6 prowadzi z szatni klas 1-3 i tak samo można w niej spokojnie przebrać buty a w razie potrzeby zostawić kurtkę.

18 Szatnia Klas 1-3 Gimnazjum
Szatnia klas 1-3 gimnazjum jest oddzielona od szatni klas 1-3 i 4-6. Można w niej spokojnie się przebrać.

19 W kuchni codziennie rano pani Marysia przygotowuje ciepłą herbatę.
Kuchnia W kuchni codziennie rano pani Marysia przygotowuje ciepłą herbatę.

20 Biblioteka szkolna W bibliotece szkolnej każdy uczeń ma swoją kartę dzięki której może wypożyczać różne książki. W tej bibliotece jest także miejsce na komputery (część informatyczna) na których może sprawdzić informacje potrzebne mu np. do referatu itp.

21 Dziękuje za uwagę  Prezentację wykonała : Dominika Dziedzic


Pobierz ppt ",,Moja Szkoła „."

Podobne prezentacje


Reklamy Google