Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Hospicjum to grupa osób, która pomaga ludziom nieuleczalnie chorym w ostatnim etapie ich życia. Celem takich hospicjów jest to, by ich podopieczni w swoich.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Hospicjum to grupa osób, która pomaga ludziom nieuleczalnie chorym w ostatnim etapie ich życia. Celem takich hospicjów jest to, by ich podopieczni w swoich."— Zapis prezentacji:

1

2 Hospicjum to grupa osób, która pomaga ludziom nieuleczalnie chorym w ostatnim etapie ich życia. Celem takich hospicjów jest to, by ich podopieczni w swoich ostatnich dniach życia nie byli sami ….

3  W hospicjum wolontariusze mogą pomagać w dwa sposoby. 1. Wolontariusze medyczni-Pełnoletni wolontariusze po przejściu kursu medycznego mogą pomagać przy pacjentach 2. Wolontariusze akcyjni-ich pomoc polega na organizowaniu akcji charytatywnych, wysyłce listów do pacjentów i ich rodzin…

4 1.Czy każdy może zostać wolontariuszem? 2.Czy dzieci mogą pomagać w hospicjum? 3.Co trzeba robić jako wolontariusz akcyjny? 4.Na czym polega hospicjum?

5 1. Wolontariuszem w hospicjum może zostać tylko osoba przeszkolona.. 2. Oczywiście ich zapał może się przydać do organizowania akcji charytatywnych 3. Można organizować różne akcje charytatywne.. 4.Hospicjum to instytucja pomagająca osobą śmiertelnie chorym w godnym przeżyciu ostatniego okresu ich życia.


Pobierz ppt "Hospicjum to grupa osób, która pomaga ludziom nieuleczalnie chorym w ostatnim etapie ich życia. Celem takich hospicjów jest to, by ich podopieczni w swoich."

Podobne prezentacje


Reklamy Google