Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Rekomendacja czytaj dokładnie !!!!. Jan K. jest moim pomocnikiem do spraw programowania, zawsze ciężko pracuje. Jest samodzielnym pracownikiem, nigdy.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Rekomendacja czytaj dokładnie !!!!. Jan K. jest moim pomocnikiem do spraw programowania, zawsze ciężko pracuje. Jest samodzielnym pracownikiem, nigdy."— Zapis prezentacji:

1 Rekomendacja czytaj dokładnie !!!!

2 Jan K. jest moim pomocnikiem do spraw programowania, zawsze ciężko pracuje. Jest samodzielnym pracownikiem, nigdy nie narzeka na warunki pracy. Nigdy nie zdarzyło się żeby Jan K. odmówił, gdy ktoś potrzebuje jego pomocy. Poza tym zawsze kończył pracę w określonym terminie. Często ubiega się o dodatkowe zadania i poświęca się im cały, omijając nawet swoje własne przerwy śniadaniowe. Jan K. jest człowiekiem, który nie ma w sobie nic z próżności. Doskonałe umiejętności są potwierdzeniem jego wiedzy o programowaniu. Głęboko wierzę, że mój pomocnik, Jan K. może być zaklasyfikowany jako bardzo dobry pracownik, który nie powinien zostać zastąpiony przez kogoś innego. Rekomenduję, żeby Jan K. został awansowany. Jestem pewien, że czas poświęcony tej decyzji nie okaże się stracony, co na pewno zaowocuje dla dobra firmy w najbliższym czasie

3 A teraz opuścimy co drugą linię…

4 Jan K. jest moim pomocnikiem do spraw programowania, zawsze narzeka na warunki pracy. Nigdy nie zdarzyło się żeby Jan K. kończył pracę w określonym terminie. Często ubiega się o dodatkowe przerwy śniadaniowe. Jan K. jest człowiekiem, który nie ma wiedzy o programowaniu. Głęboko wierzę, że mój pomocnik, Jan K. może zostać zastąpiony przez kogoś innego. Rekomenduję, żeby Jan K. został stracony, co na pewno zaowocuje dla dobra firmy w najbliższym czasie

5


Pobierz ppt "Rekomendacja czytaj dokładnie !!!!. Jan K. jest moim pomocnikiem do spraw programowania, zawsze ciężko pracuje. Jest samodzielnym pracownikiem, nigdy."

Podobne prezentacje


Reklamy Google