Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Nigdy nie ma: - czasu, - pieniędzy - w co się ubrać Zawsze ma: - rację, - genialne dzieci - męża idiotę. Z niczego potrafi zrobić: - sałatkę, - kapelusz.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Nigdy nie ma: - czasu, - pieniędzy - w co się ubrać Zawsze ma: - rację, - genialne dzieci - męża idiotę. Z niczego potrafi zrobić: - sałatkę, - kapelusz."— Zapis prezentacji:

1

2

3 Nigdy nie ma: - czasu, - pieniędzy - w co się ubrać Zawsze ma: - rację, - genialne dzieci - męża idiotę. Z niczego potrafi zrobić: - sałatkę, - kapelusz Jaka jest prawdziwa kobieta?

4 Mąż: Chciałbym te wakacje spędzić tam, gdzie jeszcze nigdy nie byłem... Żona: Świetnie...Co powiesz na kuchnię?

5 Skąd wiadomo, że męża przez jakiś czas nie było w domu? Jest czysto !

6 Córka pyta matkę: - Czy to prawda, że w niektórych częściach Afryki kobieta aż do chwili ślubu nie zna swojego męża? - Tak kochanie, ale to zdarza się w każdym kraju....

7 Dlaczego mężczyzna jest jak dyplom magisterski ? Tracisz mnóstwo czasu żeby go zdobyć, a potem okazuje się, że do niczego nie jest ci potrzebny.

8 Kto to jest mąż? Zastępca kochanka do spraw finansowo- gospodarczych. Jaka jest różnica miedzy dawnym a współczesnym Kopciuszkiem?? - Współczesny Kopciuszek prędzej zgubi majtki niż pantofelek...

9 O której godzinie idzie do łóżka porządna dziewczyna? -O szesnastej, bo o dwudziestej drugiej musi być w domu

10


Pobierz ppt "Nigdy nie ma: - czasu, - pieniędzy - w co się ubrać Zawsze ma: - rację, - genialne dzieci - męża idiotę. Z niczego potrafi zrobić: - sałatkę, - kapelusz."

Podobne prezentacje


Reklamy Google