Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

JAK MOJE MIASTO JEŹDZI Z GŁOWĄ?. KKKKKJHDFRD Nasza szkoła Gimnazjum nr 3 im. Unii Europejskiej w Sieradzu, wzięła udział w programie edukacyjnym „Jeżdżę.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "JAK MOJE MIASTO JEŹDZI Z GŁOWĄ?. KKKKKJHDFRD Nasza szkoła Gimnazjum nr 3 im. Unii Europejskiej w Sieradzu, wzięła udział w programie edukacyjnym „Jeżdżę."— Zapis prezentacji:

1 JAK MOJE MIASTO JEŹDZI Z GŁOWĄ?

2 KKKKKJHDFRD Nasza szkoła Gimnazjum nr 3 im. Unii Europejskiej w Sieradzu, wzięła udział w programie edukacyjnym „Jeżdżę z głowa”. Akcja ta jest rozszerzeniem działań z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego prowadzonych przez Fundację BGŻ.

3 W ramach akcji przeprowadzaliśmy ankiety na terenie miasta Sieradza. Zapytaliśmy anonimowo 135 dorosłych osób. Zadając każdemu po 15 pytań dotyczących przepisów ruchu drogowego i sytuacji lokalnej.

4 Według ankietowanych najbardziej niebezpieczniejszymi miejscami w Sieradzu są: * ul. Jana Pawła II * ul. P.O.W. * Rondo im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego

5

6 Jak powinien być wyposażony każdy rower?

7 Z przeprowadzonych ankiet wynika, iż kierowcy są głównymi sprawcami wypadków drogowych.

8 KIEROWCO JEŹDŹ OSTROŻNIE!

9 W dzisiejszych czasach jest wiele organizacji, które przypominają uczestnikom ruchu drogowego o zasadach bezpieczeństwa. Jedną z nich jest „Klub Pancernika”.

10 NOŚ ODBLASKI KIEROWCA WÓWCZAS BĘDZIE MÓGŁ Cię ZAUWAŻYĆ.

11 ROZWAGA USTAWY CZAS HAMULCE DROGA ROWER ODBLASKI GOTOWOŚĆ OSTROŻNOŚĆ WYTRWAŁOŚĆ ŻYCIE

12 Każdy z nas jest świadkiem łamania przepisów ruchu drogowego. Niemal codziennie widzimy: *Rowerzystę, który przejeżdża przez przejście dla pieszych. *Przechodniów, którzy przechodzą na czerwonym świetle. I wiele więcej NIE BĄDŹMY OBOJĘTNI! ZAREAGUJMY !

13

14 „Życie, to nie wirtualna gra, w której po przejechaniu mety dostajesz dodatkowe życie”

15

16 Przygotowały: * Alicja Domańska * Honorata MIkołajczyk *Klaudia Glapińska *Klaudia Siercha *Ola Stawiany


Pobierz ppt "JAK MOJE MIASTO JEŹDZI Z GŁOWĄ?. KKKKKJHDFRD Nasza szkoła Gimnazjum nr 3 im. Unii Europejskiej w Sieradzu, wzięła udział w programie edukacyjnym „Jeżdżę."

Podobne prezentacje


Reklamy Google