Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem. Na zewnątrz wszystko pokryte warstwą białego puchu, miasta zmieniły klimat na bardziej świąteczny rozwieszając.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem. Na zewnątrz wszystko pokryte warstwą białego puchu, miasta zmieniły klimat na bardziej świąteczny rozwieszając."— Zapis prezentacji:

1 I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem

2

3 Na zewnątrz wszystko pokryte warstwą białego puchu, miasta zmieniły klimat na bardziej świąteczny rozwieszając światełka wzdłuż ulic, w sklepach słychać już „Last christmas”. Wszystko daje nam znak, że Boże Narodzenie już niedługo. W głowach powoli zaczynają nam świtać pomysły: „co komu kupię na prezent…?”

4 I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem W jaki sposób?

5

6

7 Akcja Reklama Dzieciom – już po raz 22! Przez 21 lat akcji na cele charytatywne przekazaliśmy niemal 22 miliony złotych. Od początku akcji wsparło ją 90 reklamodawców. Dochód w całości przeznaczamy na potrzeby dzieci, które szczególnie takiego wsparcia potrzebują - dzieci dotknięte przez ciężkie choroby, czy też pozbawione ciepła rodzinnego domu. Podziału środków dokona Komisja ds. darowizn, funkcjonująca przy Biurze Zarządu TVP. Pieniądze z akcji co roku trafiają do stowarzyszeń, fundacji, ośrodków, domów dziecka i innych placówek, które prowadzą działalność na rzecz dzieci, na podstawie złożonego przez nie wniosku o darowiznę.

8 Kupując misia dla bliskich wspierasz chore dzieci Fundacji TVN PODARUJ MISIA

9

10

11 GÓRA GROSZA C elem akcji Góra Grosza jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, w tym na tworzenie i dofinansowanie domów dla dzieci, rodzinnych domów dziecka, pogotowi rodzinnych, zawodowych rodzin zastępczych oraz domów dziecka, które realizują prorodzinne programy wychowawcze. TERMIN AKCJI GÓRA GROSZA Akcja Góra Grosza organizowana jest w szkołach i przedszkolach w całej Polsce w dniach 24 listopada – 5 grudnia 2014 roku.

12 Kalendarz Dżentelmeni 2015 – STOP BOSYM STOPOM

13

14 Czy święta to tylko dawanie bliskim prezentów…?

15 Szlachetna Paczka SZLACHETNA PACZKA dociera do prawdziwej biedy. Takiej, dla której kontakt z wolontariuszem i pomoc materialna staną się impulsem do zmiany.

16 Pomóż Dzieciom Przetrwać Zim ę Akcja charytatywna na rzecz dzieci, w której zbierane są tylko dary rzeczowe. Zebrane dary wydawane są w ośrodkach pomocy społecznej, zawsze przed świętami Bożego Narodzenia.

17

18 EUROPEJSKA FUNDACJA HONOROWEGO DAWCY KRWI od wielu lat działa na rzecz promocji Honorowego Krwiodawstwa. Świadomość społeczeństwa w zakresie wiedzy związanej z tym tematem w naszym kraju jest niestety szczególnie niska, dlatego podejmujemy wszelkie działania, przy wykorzystaniu szerokiego wachlarza działań informacyjno-promocyjnych wspomagani przez znanych ludzi ze świata kultury, sportu i estrady, by ta niepokojąca sytuacja uległa zmianie. Dążymy do zapewnienia stabilności polskiego systemu krwiodawstwa, a tym samym zapewnienia bezpieczeństwa nam wszystkim.

19 Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

20

21 Pamiętaj o tym nie tylko przed świętami… I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem

22


Pobierz ppt "I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem. Na zewnątrz wszystko pokryte warstwą białego puchu, miasta zmieniły klimat na bardziej świąteczny rozwieszając."

Podobne prezentacje


Reklamy Google