Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 w Ś wiebodzicach Projekt edukacyjny.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 w Ś wiebodzicach Projekt edukacyjny."— Zapis prezentacji:

1 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 w Ś wiebodzicach Projekt edukacyjny

2

3 Na prośbę mieszkańców Świebodzic w 2004 roku Rada Miasta podjęła decyzję o budowie krytego basenu. We wrześniu bieżącego roku będziemy obchodzić 10-lecie krytej pływalni.

4 Ogólny widok basenu

5 Krytą pływalnię usytuowano na Osiedlu Piastowskim w Świebodzicach. T worzy ona z Halą Sportową i zespołem boisk, duży i nowoczesny kompleks sportowy. W pobliżu znajduje się zespół szkół, parking i tereny zielone. Basen o powierzchni użytkowej 2000 m 2 stanowi ze względu na swoje dogodne położenie dużą atrakcję dla mieszkańców Świebodzic i okolicznych miejscowości.

6 Klienci Wodnego Centrum Rekreacji mogą korzystać z czterech niecek pływackich, zespołu saun, zjeżdżalni oraz innych atrakcji: solarium, gabinetu masażu, sklepu sportowego, kawiarni. Ciepło do podgrzewania wody i ogrzewania budynku jest dostarczane z kotłowni miejskiej.

7 Basen ma 25 metrów długości, 12 metrów szerokości oraz stałą głębokość 2 metry. Można pływać na sześciu torach. Basen Sportowy

8 Basen rekreacyjny- największa atrakcja pływalni Można w nim: pływać, korzystać z masaży wodnych, masaży powietrznych, które pomagają w rehabilitacji i pozwalają się zrelaksować.

9 Brodzik Ma głębokość 60cm i służy przede wszystkim najmłodszym klientom.

10 Jacuzzi Można zrelaksować się w gorącej wodzie z bąbelkami.

11 Sauny W centrum atrakcji wodnych można korzystać nie tylko z kąpieli, ale także z sauny fińskiej (suchej) i sauny mokrej oraz łaźni parowej.

12 Z j e ż d ż a l n i a w o d n a Dużą popularnością cieszy się zjeżdżalnia o długości 60 m.

13 W Wodnym Centrum Rekreacji odbywają się zawody pływackie dla szkół, osób niepełnosprawnych i dorosłych. W tym roku odbył się ogólnopolski Nocny Maraton Pływacki „Otyliada 2014”

14 Z krytego basenu korzysta Klub Sportowy „Rekin”, na zajęcia którego uczęszcza około 200 dzieci, podzielonych na pięć grup wiekowych. Zajęcia prowadzi pięciu trenerów. Treningi odbywają się pięć razy w tygodniu dla starszych grup i trzy razy dla młodszych.

15

16 Dotychczasowymi największymi osiągnięciami klubu są: mistrzostwo Polski w kategorii chłopców oraz 8 i 10 miejsce indywidualne. O Klubie Sportowym „Rekin” napisaliśmy na podstawie wywiadu przeprowadzonego przez Filipa Wolińskiego (mistrza polski w pływaniu) z trenerem Krzysztofem Winiarczykiem.

17 Autorzy zdjęć Daniel Dylewski Kamil Kosowski Filip Woliński

18 Tekst opracowano na podstawie wywiadu przeprowadzonego z Kierownikiem Wodnego Centrum Rekreacji przez: Emilia Drągowska, Amelia Waligórska, Alicja Rolla, Brygida Prochera

19 Pokaz slajdów opracowali Jakub Rękas i Janusz Urbański Muzyka : http://ulub.pl/download/2tV6OrpqD0/ocean-island-chill-out-music http://www.jamendo.com/pl/track/75835/city-beats

20 Prezentacja została przygotowana przez uczniów klasy IVa pod kierunkiem Krystyny Michalak

21 Dziękujemy za uwagę!!! Prawa autorskie posiada PSP nr 4 w Świebodzicach.


Pobierz ppt "Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 w Ś wiebodzicach Projekt edukacyjny."

Podobne prezentacje


Reklamy Google