Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Szkoła Podstawowa w Wiewcu  Od 13 lat nasza szkoła bierze udział w akcjach ochrony środowiska i przyrody.  Często odbywają się u nas apele i konkursy.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Szkoła Podstawowa w Wiewcu  Od 13 lat nasza szkoła bierze udział w akcjach ochrony środowiska i przyrody.  Często odbywają się u nas apele i konkursy."— Zapis prezentacji:

1

2 Szkoła Podstawowa w Wiewcu  Od 13 lat nasza szkoła bierze udział w akcjach ochrony środowiska i przyrody.  Często odbywają się u nas apele i konkursy z tym związane.  Często odbywają się u nas apele i konkursy z tym związane.

3 Święto Drzewa  10 października 2014 r. odbyła się uroczystość "Święto Drzewa„ – akcja pod patronatem Prezydenta Bronisława Komorowskiego,  Plan akcji w naszej szkole: 1. Wspólne wykonywanie plakatów o tematyce ekologicznej, 2. Projekt przyrodniczy klasy VI: prezentowanie efektów pracy uczniów 3. Konkurs wiedzy przyrodniczej 4. Sadzenie drzew zakupionych przez rodziców wszystkich klas i przedszkoli

4 Sadzenie Drzewa

5 Konkurs

6 Prace Plastyczne

7 Wycieczka Bobrowniki  Celem jednodniowej wyprawy była Góra Zelce 246 m n.p.m. oraz utworzony na niej rezerwat przyrody „Węże”.

8 Bobrowniki

9 Dbamy o czystość naszych lasów!

10 Tak Ratujemy Las! Tak Ratujemy Las!


Pobierz ppt "Szkoła Podstawowa w Wiewcu  Od 13 lat nasza szkoła bierze udział w akcjach ochrony środowiska i przyrody.  Często odbywają się u nas apele i konkursy."

Podobne prezentacje


Reklamy Google