Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Szkła z klasą 2.0. Czym jest dziennik internetowy? Jest to witryna zarówno dla uczniów jak i ich Rodziców. Pozwala na komunikację z nauczycielami, pozyskiwanie.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Szkła z klasą 2.0. Czym jest dziennik internetowy? Jest to witryna zarówno dla uczniów jak i ich Rodziców. Pozwala na komunikację z nauczycielami, pozyskiwanie."— Zapis prezentacji:

1 Szkła z klasą 2.0

2 Czym jest dziennik internetowy? Jest to witryna zarówno dla uczniów jak i ich Rodziców. Pozwala na komunikację z nauczycielami, pozyskiwanie informacji o ocenach, frekwencji, uwagach, osiągnięciach oraz tematach lekcji. Wszystkie informacje zawarte w dzienniku są zawsze aktualne, gdyż pochodzą bezpośrednio z dziennika elektronicznego.

3 Logowanie do dziennika Należy wejść na stronę naszej szkoły (http://zso2wejherowo.pl/) i wybrać odnośnik „Dziennki lekcyjny Optivium.net”. Pojawi się wtedy ekran logowania.http://zso2wejherowo.pl/ [Podczas wyświetlania tego slajdu uczniowie logowali się z użyciem przykładowych danych i omawiali poszczególne funkcje w dzienniku – przedstawiali je na wzór podany na stronie http://zso2wejherowo.pl/uploads/docs/2012- 09/1347617984-witryna-dla-rodzicow.pdf ]

4 Bibliografia http://zso2wejherowo.pl/uploads/docs/2012- 09/1347617984-witryna-dla-rodzicow.pdf


Pobierz ppt "Szkła z klasą 2.0. Czym jest dziennik internetowy? Jest to witryna zarówno dla uczniów jak i ich Rodziców. Pozwala na komunikację z nauczycielami, pozyskiwanie."

Podobne prezentacje


Reklamy Google