Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Marketing w różnych sferach działalności Opiekun: Prof. nadzw. dr hab. Janusz Zrobek.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Marketing w różnych sferach działalności Opiekun: Prof. nadzw. dr hab. Janusz Zrobek."— Zapis prezentacji:

1 Marketing w różnych sferach działalności Opiekun: Prof. nadzw. dr hab. Janusz Zrobek

2 Tematyka Omówienie odrębności różnych segmentów potrzeb i odmiennych profilów oferty. Odmienność podmiotowa, przedmiotowa, technologiczna i organizacyjna. Ukazanie zasadności odmiennego wykorzystania instrumentów marketingowych w różnych warunkach działania. Kreowanie różnorodnych działań marketingowych w zależności od zróżnicowanych uwarunkowań. Praktyczne wykorzystanie zasad marketingu w warunkach konkretnych branż. Przykłady wyodrębnionych rodzajów działalności.

3 Dla kogo: Dla studentów specjalności MARKETING zainteresowanych wykorzystaniem marketingu w różnych sferach aktywności gospodarczej.

4 Przedmioty Obszary zastosowań marketingu Marketing w handlu Marketing na rynku przemysłowym Marketing na rynku non-profit Marketing instytucji finansowych Marketing w turystyce i hotelarstwie Marketing usług profesjonalnych Marketing terytorialny Zarządzanie projektami marketingowymi w wybranych sferach biznesu

5 Wymagania wstępne Znajomość przedmiotów „Podstawy zarządzania” oraz „Podstawy marketingu”

6 Kompetencje absolwenta Rozumienie zagadnień i prawidłowości związanych z wykorzystaniem zasad marketingu dla rozwiązywania problemów ujawniających się w różnych sferach działalności. Znajomość istoty marketingowego zarządzania różnorodnymi podmiotami w oparciu o zdywersyfikowane zasady ich działalności. Umiejętność analizy odmiennych sytuacji rynkowych. Umiejętność planowania, organizowania i realizowania przedsięwzięć marketingowych w dziedzinach o odmiennym profilu aktywności i odrębnych uwarunkowaniach.


Pobierz ppt "Marketing w różnych sferach działalności Opiekun: Prof. nadzw. dr hab. Janusz Zrobek."

Podobne prezentacje


Reklamy Google