Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

KONKURS MUZYCZNY ZAPRASZAM WSZYSTKICH UCZNIÓW DO WZIĘCIA UDZIAŁU W INTERNETOWYM KONKURSIE MUZYCZNYM ORGANIZOWANYM PRZEZ WSZYSCY UCZNIOWIE ZA UDZIAŁ KONKURSIE.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "KONKURS MUZYCZNY ZAPRASZAM WSZYSTKICH UCZNIÓW DO WZIĘCIA UDZIAŁU W INTERNETOWYM KONKURSIE MUZYCZNYM ORGANIZOWANYM PRZEZ WSZYSCY UCZNIOWIE ZA UDZIAŁ KONKURSIE."— Zapis prezentacji:

1 KONKURS MUZYCZNY ZAPRASZAM WSZYSTKICH UCZNIÓW DO WZIĘCIA UDZIAŁU W INTERNETOWYM KONKURSIE MUZYCZNYM ORGANIZOWANYM PRZEZ WSZYSCY UCZNIOWIE ZA UDZIAŁ KONKURSIE MOGĄ LICZYĆ NA DODATKOWĄ OCEN Z MUZYKI. ŻYCZĘ POWODZENIA!!! KATARZYNA CHROBOK

2 JUŻ NIEDŁUGO ROZPOCZNIE SIĘ KOLEJNA EDYCJA WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU WIEDZY MUZYCZNEJ " MŁODY AMADEUSZ". MOŻNA SIĘ JUŻ REJESTROWAĆ NA STRONIE EDUKACYJNEJ STOWARZYSZENIA. SERDECZNIE ZAPRASZAMY http://stowamad.edu.pl

3 IX WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU WIEDZY MUZYCZNEJ "MŁODY AMADEUSZ" I Organizator Stowarzyszenie Ognisk Edukacyjno-Artystycznych Amadeusz ZASADY UCZESTNICTWA 1. Konkurs będzie przeprowadzany tylko poprzez Internet. 2. Uczestnictwo przewidziane dla Szkół Podstawowych, Gimnazjalnych i Szkół Średnich. 3. Konkurs zostanie przeprowadzony z podziałem na kategorie wiekowe. Klasy I-III, IV-VI i kategoria gimnazjum-szkoły średnie. 4. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest rejestracja w Portalu Edukacyjnym Stowarzyszenia Amadeusz http://stowamad.edu.pl zgodnie z kategorią wiekową. Każdy uczestnik (uczeń) rejestruje się samodzielnie na stronie konkursowej. 5. Rejestracja odbywa się poprzez założenie konta w serwisie edukacyjnym. Podajemy prawdziwy i działający adres e - mail. (adres e - mail konieczny do potwierdzenia i aktywowania konta oraz do kontaktowania się z uczestnikami konkursu). 6. Każdy uczestnik do rozwiązania będzie miał określoną ilość zadań lub testów w określonym czasie. Po rozwiązaniu testów lub zadań zawodnik otrzymuje informację zwrotną o ilości uzyskanych punktów. Natomiast po zakończeniu konkursu 13.04.2015 r. każdy uczestnik będzie mógł zobaczyć prawidłowe rozwiązania zadań i testów po zalogowaniu się na swoje konto. 7. Konkurs rozpoczyna się 21.03.2015 r. i trwał będzie do 12.04.2015 r. Zadania i testy będą dostępne od 21.03.2015 r. od godziny 9.00 do 12.04.2015 r. do godziny 23.55. W czasie trwania konkursu można także się rejestrować i rozwiązywać zadania i testy. 8. Zwycięzcy w konkursie będą wyłonieni po podliczeniu sumy punktów za wszystkie wykonane zadania i testy. Uczestnicy, którzy nie rozwiążą wszystkich zadań i testów nie są brani pod uwagę. 10. Jury konkursu wyłoni najlepszych uczestników z podziałem na trzy pierwsze miejsca w każdej kategorii wiekowej. 11. Wyniki podane przez Jury są ostateczne.

4 PATRONAT PATRONAT HONOROWY NAD FESTIWALEM I INTERNETOWYM KONKURSEM WIEDZY MUZYCZNEJ OBJĘLI: PREZYDENT MIASTA MYSŁOWICE - EDWARD LASOK DYREKTOR BIBLIOTEKI ŚLĄSKIEJ W KATOWICACH -PROF. ZW. JAN MALICKI

5 WYNIKI KONKURSU 1. Zostaną zamieszczone na stronie Stowarzyszenia Amadeusz www.stowamad.pl i Portalu Edukacyjnym Amadeusza http://stowamad.edu.pl Wszyscy laureaci zostaną powiadomieni o tym fakcie drogą mailową. 2. Nagrody laureatom konkursu zostaną wręczone w dniu 18 kwietnia 2015 r. w czasie Koncertu Finałowego IX Wojewódzkiego Festiwalu Muzycznego „Młody Amadeusz” jaki się odbędzie w Sali Parnassos w Budynku Biblioteki Śląskiej w Katowicach w godzinach 900-1300.

6 ZAKRES MATERIAŁU 1.Wiadomości z zasad muzyki 2.Formy muzyczne 3.Folklor Polski i świata 4.Instrumenty muzyczne 5.Zespoły muzyczne 6.Wybrane informacje na temat znanych kompozytorów 7.Kultura Muzyczna 8.Wybrane najbardziej znane fragmenty muzyczne Zakres materiału dostosowany do kategorii wiekowych.


Pobierz ppt "KONKURS MUZYCZNY ZAPRASZAM WSZYSTKICH UCZNIÓW DO WZIĘCIA UDZIAŁU W INTERNETOWYM KONKURSIE MUZYCZNYM ORGANIZOWANYM PRZEZ WSZYSCY UCZNIOWIE ZA UDZIAŁ KONKURSIE."

Podobne prezentacje


Reklamy Google