Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

1. Radiowęzeł – szkolne radio. 2. Gazetka szkolna. 3. Wieczorki filmowe. 4. Krany z wodą pitną. 5. Dyskoteki. 6. Pączki. 7. Wyjazd edukacyjny do remizy.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "1. Radiowęzeł – szkolne radio. 2. Gazetka szkolna. 3. Wieczorki filmowe. 4. Krany z wodą pitną. 5. Dyskoteki. 6. Pączki. 7. Wyjazd edukacyjny do remizy."— Zapis prezentacji:

1

2 1. Radiowęzeł – szkolne radio. 2. Gazetka szkolna. 3. Wieczorki filmowe. 4. Krany z wodą pitną. 5. Dyskoteki. 6. Pączki. 7. Wyjazd edukacyjny do remizy strażackiej. 8. Spotkanie z piłkarzami Lecha Poznań. 9. Lustra w damskiej toalecie.

3 Przeprowadziliśmy ankietę wśród uczniów gimnazjum. A oto jej wyniki.

4

5

6

7 Wybraliśmy kilka najciekawszych wypowiedzi:  Nie, ponieważ nikt mnie o to nie pytał i mój głos nie ma znaczenia,  Dyrekcja. Ogranicza prawa tego samorządu w niektórych sprawach,  Tak panie, bo jestem w samorządzie klasy, lecz nie przyczyniłem się do polepszenia warunków w szkole.

8 Wybraliśmy kilka najciekawszych wypowiedzi:  Finanse szkoły,  Tak – nauczyciele :D,  Władze SU,  Tak, przewodniczący nic nie robi,  Nie wszystko działa jak w zegarku,  Regulamin szkoły.

9

10  Wyjazd do prawdziwego ‘małego kina’, na dobry film, nie na dobry popcorn,  Zamiast Teatru Muzycznego- Teatr Nowy w Poznaniu.

11


Pobierz ppt "1. Radiowęzeł – szkolne radio. 2. Gazetka szkolna. 3. Wieczorki filmowe. 4. Krany z wodą pitną. 5. Dyskoteki. 6. Pączki. 7. Wyjazd edukacyjny do remizy."

Podobne prezentacje


Reklamy Google