Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Ocena zadowolenia z przestrzeni publicznych dla młodzieży w regionie świdnickim Wykonali : Dominik Wąsowicz i Dariusz Sywała.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Ocena zadowolenia z przestrzeni publicznych dla młodzieży w regionie świdnickim Wykonali : Dominik Wąsowicz i Dariusz Sywała."— Zapis prezentacji:

1 Ocena zadowolenia z przestrzeni publicznych dla młodzieży w regionie świdnickim Wykonali : Dominik Wąsowicz i Dariusz Sywała

2 Wyniki ankiety

3 Co już jest w naszym środowisku dla młodzieży 1.Młodzieżowe Domy Kultury 2.Lokale gastronomiczne 3.Galeria Handlowa( Galeria Świdnicka) 4.OSIR 5.Rynek 6.Parki

4 Czego brakuje w naszym środowisku na młodzieży 1.Salony gier 2.Dyskoteki dla młodzieży 3.Dobry dojazd do obecnych atrakcji 4.Festiwale/festyny 5.Informacja o aktualnych wydarzeniach młodzieżowych 6.Siłownie na świeżym powietrzu 7.Centrum nauki i zabaw 8.Trasy rowerowe 9.Lepsza infrastruktura w parkach( ścieżki, trawniki, kwiaty)

5 Wnioski z przeprowadzonego badania 1.W naszym regionie jest sporo atrakcji dla młodzieży jednak to nadal za mało dla młodzieży świdnickiej. 2.Bardzo duża ilość młodzieży z okolicznych miast i wiosek nie ma dobrego dojazdu do atrakcji w Świdnicy, bądź nie znajduje ciekawych atrakcji we własnych miastach/ wioskach 3.Jest wiele miejsc takich jak Młodzieżowe Domy Kultury lub kółka zainteresowań, jednak mają one słabą ofertę dla młodzieży 4.Brakuje miejsc unikalnych, takich których nie ma w najbliższym regionie, a które mogłyby być interesujące dla młodzieży i odciągać ją od komputera. 5.Młodzież uważa, że za mało funduszy przeznacza się na rozbudowę infrastruktury młodzieżowej, a także nie słucha się jej pomysłów/rad.

6 Nasze propozycje 1.W naszym regionie potrzebne są większe fundusze na infrastrukturę młodzieżową- umożliwi to rozwój zainteresowań młodzieży, a także stworzy miejsca, w których młodzież będzie mogła odpocząć od szkolnych i domowych obowiązków. 2.Więcej imprez kulturowych dla młodzieży- pozwoli to na rozwój zainteresowań, a także poznawanie kultury. 3.Remonty obecnych miejsc dla młodzieży, tak aby poziom satysfakcji był naprawdę wysoki 4.Oczyszczenie zbiorników wodnych tj. zalew Witoszówka czy rzeka Młynówka w Parku Centralnym. 5.Stworzenie lepszej infrastruktury drogowej, aby umożliwić dojazd do Świdnicy dla młodzieży 6.Stworzenie dróg rowerowych – połączenie istniejących już dróg w jeden ciąg komunikacyjny. 7.Zwiększenie oferty w Młodzieżowym Domu Kultury, pozwoli to na przyciągnięcie większej ilości młodzieży oraz rozwój zainteresowań i talentów. 8.Wprowadzenie rowerów wodnych i kajaków na zalewie Witoszówka 9.Lepszy dostęp do informacji o wydarzeniach mogących zainteresować młodzież- informator młodzieżowy, mówiący o atrakcjach dla młodzieży na terenie Świdnicy.

7 DZIĘKUJEMY ZA UWAGĘ!


Pobierz ppt "Ocena zadowolenia z przestrzeni publicznych dla młodzieży w regionie świdnickim Wykonali : Dominik Wąsowicz i Dariusz Sywała."

Podobne prezentacje


Reklamy Google