Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

DEBATA.  Od momentu przystapienia szkoły do projektu nasi uczniowie sa na bieżąco informowani o założeniach programu. Podczas lekcji i dodadatkowych.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "DEBATA.  Od momentu przystapienia szkoły do projektu nasi uczniowie sa na bieżąco informowani o założeniach programu. Podczas lekcji i dodadatkowych."— Zapis prezentacji:

1 DEBATA

2  Od momentu przystapienia szkoły do projektu nasi uczniowie sa na bieżąco informowani o założeniach programu. Podczas lekcji i dodadatkowych spotkań dyskutowaliśmy o naszych szkolnych zasobach informatycznych i możliwościach ich wykorzystania aby nauka była miła, łatwa i przyjemna.

3  - Dostęp do Wi-fi.  -Możliwość używania telefonu komórkowego na lekcji języka angielskiego w celach pomocniczych.  -Korzystanie ze słowników oraz encyklopedii w celu uzupełnienia wiedzy.  -Komunikacja za pomocą poczty elektronicznej (e-mail, gg, fb)  -Korzystanie z TIK aby nawiązać kontakty.

4  - Dodatkowe oceny za pracę z moodle :-D  -Prace w grupach.  Debata odbyła się 22 listopada 2013 roku i poprowadziłyśmy ją wspólnie z nauczycielami języka angielskiego.  Nauczyciele przedstawili założenia Szkoły z Klasą 2.0, następnie opowiedzieli o potrzebie stworzenia kodeksu. Potem w grupach dyskutowaliśmy o najważniejszych zaproponowanych przez nas założeniach jakimi będziemy się kierować realizując projekt.

5  Po przeprowadzeniu wspólnej debaty doszliśmy do wniosku że trzeba opić sprawe dlatego poszliśmy do sklepiku szkolego na zimny napój :P

6


Pobierz ppt "DEBATA.  Od momentu przystapienia szkoły do projektu nasi uczniowie sa na bieżąco informowani o założeniach programu. Podczas lekcji i dodadatkowych."

Podobne prezentacje


Reklamy Google