Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Natalia Insadowska Paulina Matysiak Spacer badawczy Kandydatki na posłanki na XXI sesję Sejmu Dzieci i Młodzieży.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Natalia Insadowska Paulina Matysiak Spacer badawczy Kandydatki na posłanki na XXI sesję Sejmu Dzieci i Młodzieży."— Zapis prezentacji:

1 Natalia Insadowska Paulina Matysiak Spacer badawczy Kandydatki na posłanki na XXI sesję Sejmu Dzieci i Młodzieży

2 Jak poinformowałyśmy społeczność? Ogłoszenia i plakaty rozwiesiłyśmy w wielu miejscach w Kikole tj: Urząd Gminy, tablica ogłoszeń przy skwerku, pksy, drzewa, szkoła.

3

4

5 Ankiety Ankiety zostały przeprowadzone w klasie IIIb Publicznego Gimnazjum w Kikole. Brało w niej udział 20 osób.

6

7

8

9 Wyniki Stan ogółu miejsc w Kikole, gdzie młodzi spędzają czas w skali od 1 do 10. Średnia wynosi 7 + są 4 nieudzielone odpowiedzi

10 Stan ogółu miejsc w Kikole, gdzie młodzi spędzają czas w skali od 1 do 10. Skwerek Średni a=7,5 Jezioro Kikolskie Średni a=7,7 Boiska przy ZS w Kikole Średni a=9,45 Stadion przy ul. Kasztelańskiej Średni a=5,65

11

12

13 Rysunki Uczniowie klasy IIa zostali przez nas poproszeni o namalowanie skwerku i jeziora kikolskiego. Oto ich prace. Jesteśmy z nich dumne.

14

15 Spacer Wykonałyśmy go 26 marca 2015r. o godzinie 11.30. Przeszłyśmy na skwerek. Uczestnicy otrzymali karty obserwacji i aparaty fotograficzne. Wykonaliśmy badania, a później przeszliśmy nad jezioro, gdzie również to zrobiliśmy.

16 Skwerek

17

18

19

20

21

22 Przemarsz nad jezioro

23 Jezioro

24

25

26

27

28 Konferencja podsumowująca Odbyła się 31 marca o godzinie 14.00 w ZS w Kikole, na którą zostali zaproszeni: wójt gminy: Józef Predenkiewicz, starosta lipnowski: Krzysztof Baranowski, poseł: Zbigniew Sosnowski, pani dyrektor ZS w Kikole: Małgorzata Rzepczyńska, pani wicedyrektor: Małgorzata Jankowska, trójka nauczycieli, posłanka na XX sesję Sejmu Dzieci i Młodzieży Joanna Grudowska, przewodniczący komisji ds. rozwiązywania problemów alkoholowych: Mieczysław Sławkowski, przewodnicząca klubu Jesienny liść: Bogumiła Romanowska.

29

30


Pobierz ppt "Natalia Insadowska Paulina Matysiak Spacer badawczy Kandydatki na posłanki na XXI sesję Sejmu Dzieci i Młodzieży."

Podobne prezentacje


Reklamy Google